Miles & Smiles Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Reklamlar


miles & smiles kredi kartı

Miles & Smiles Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme: Miles & Smiles Türkiye’de uçuş kartı özelliği taşıyan ilk kredi kartıdır ve gerçekleştirmiş olduğunuz harcamaların karşılığı olarak kredi kartınıza belirli oranlarda uçuş puanları tanımlanır. Kazanmış olduğunuz bu puanları yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere dilediğiniz uçuş bileti ile değerlendirebilirsiniz. Garanti bankasının sunmuş olduğu Miles & Smiles kredi kartı başvurularını daha önce ki yazımızda sizlere aktarmıştık, şimdi ise Miles & Smiles kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusunda bilgiler vereceğiz. Özellikle kredi kartınızın nasıl olumlu sonuçlanacağı ve bu konuda yapmanız gerekenleri dikkatli okumalısınız. Birlikte inceleyelim;

Şubeden Miles & Smiles Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Şubelerden yapılan işlemler genellikle bankacılık sektörü için en garantili işlemler olarak bilinmektedir.

* Şubeden Miles & Smiles kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ve değerlendirmeniz le ilgili bilgi almak için başvuruyu gerçekleştirdiğiniz birimde çalışan banka memuruna talebinizi iletebilirsiniz.

* Kredi kartı başvurunuzun olumlu sonuçlanması sonucu eksik evraklarınızı tamamlayarak kredi kartınızı teslim alabilirsiniz.

 

İnternetten Miles & Smiles Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İnternet global anlamda tüm dünyayı birbirine bağlayan büyük bir portal ve bu bağlamda hepimiz pek çok işlemi internet üzerinden gerçekleştirerek hayatımızı kolaylaştırıyoruz. Bankacılık işlemleri de internet sayesinde çok kolay bir şekilde halledilebilmekle birlikte  özellikle kredi kartı ve kredi başvuruları konusunda internet bankacılığı n büyük yardımcımız.

* İnternetten Miles & Smiles kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için öncelikle kredi kartının resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor, ardından burada yer alan başvuru değerlendirmeleri bölümüne Tc Kimlik No yazarak alt kısımda yer alan kutucuğa da başvuru formunda yazdığınız telefon numaranızı yazıyorsunuz.

* Daha sonra telefonunuza gönderilen onay kodu ile kolaylıkla Miles & Smiles kredi kartı başvuru sayfanıza ulaşıyorsunuz ve kredi kartınızın değerlendirilmesi ile ilgili bilgilere erişebiliyorsunuz.

* Genellikle başvurunun ardından 1 iş günü içerisinde başvurunuz değerlendirilmektedir.

 

Telefonla Miles & Smiles Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Telefonla kredi kartı başvurusu yapılamıyor ancak kredi kartı ön başvuruları gerçekleştirilerek şubelere davet ediliyorsunuz. Ancak kredi kartı başvurularınızın sonucunu öğrenmek için telefonla bilgi alabilirsiniz.

* Bunun için 444 0 700 no’lu telefonu arayarak buradan müşteri temsilcisine bağlanmalı ve Miles & Smiles kredi kartı başvuru değerlendirmesi ile ilgili bilgi olabilirsiniz.

* Genellikle başvurunuzu tamamladıktan sonra 1 iş günü içerisinde kredi kartı başvurusu ile ilgili değerlendirmeniz başvuru formunda belirtmiş olduğunuz telefon numarasına üzerinden bildiriliyor.

 

Miles & Smiles Kredi Kartı Başvurunuzun Olumlu Sonuçlanması İçin Yapılması Gerekenler

Tüm bankalar krediler ve kredi kartı ürünlerini kullandırmadan önce kredi notunu baz almaktadır, özellikle kredi notunuzun ülke ortalamasında olması kredi kartı ve diğer kredi ürünlerini sorunsuz şekilde kullanabilmenize olanak sağlar. Kredi notunuzu yükseltmek ve kolaylıkla kredi ürünlerinden faydalanabilmek için aşağıda yer alan adımları izlemelisiniz.

* Öncelikle geçmiş dönem borcunuz bulunmamalı ve günü gelen ödemelerinizin tamamını zamanında gerçekleştirmelisiniz.

* Kredi ürünlerine başvuruda bulunacağınız bankalarda hesap açarak bu hesaplar üzerinde ufak çaplı birikimler gerçekleştirmelisiniz.

* Özellikle rutin fatura ödemelerinizi (Doğalgaz, elektrik ve su gibi) bu bankalar üzerinden gerçekleştirmek kredi notunuzun yükselmesi için önemli bir faktördür.

Uyarı:

Uçuş puanları kazanabilmek için alışveriş yapmanız gerektiğini unutmamalısınız, bu kampanyalara kendinizi çok kaptıracak olursanız bazı gereksiz harcamalarla uak biletinin ücretinden daha çok zarara uğrayabilirsiniz. Bu nedenle alışverişleriniz sırasında hep kontrollü olarak hesaplama yapmadan sınırsız alışveriş havasına girmeyin.

Sadece rutin ve sürekli gerçekleştirdiğiniz alışverişler sonucu kazanacağınız mil puanlar size avantaj olacaktır, mil puan kazanmak için ekstra alışverişlerden uzak durun.

Yukarıda incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Miles & Smiles kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusunda aklınıza takılan tüm soru, öneri ve fikirleri yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Not: Son olarak aylık sabit gelirinizin yarısından daha fazla ödemesi bulunan harcamalar gerçekleştirecek olursanız geri ödeme konusunda problem yaşayacağınızı unutmamalısınız. Kredi kartınızı avantajlı ve faydalı şekilde kullanabilmek için bütçenizi aşmayacak harcamalar gerçekleştirmeli ve ödenmeyecek borçlar yaratmamalısınız.

Bankalar geri ödenmeyen kredi kartı ve kredi borçlarını tahsil edebilmek için hukuksal yollara başvurur ve icra yoluyla alacaklarını tahsil ederler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir