Miles & Smiles Kredi Kartı Başvuru ve Özellikleri

Reklamlar


miles kredi kartı garanti

Miles & Smiles Kredi Kartı Başvuru ve Özellikleri: Miles & Smiles kredi kartı Garanti bankası tarafından sunulan bi diğer kredi kartı ürünüdür. Son dönemlerde bir ok banka tarafından piyasaya sunulmuş olan uçuş kartlarının ilkidir ve kapsam açısından en büyük olanlarından bir tanesidir. THY ile anlaşmalı olan Miles& Smiles kredi kartı yapılan harcamaların karşılığı olarak dünyanın her yerine ücretsiz uçakbileti kazandırmaktadır.

Bunun yanı sıra normal bir kredi kartı ile aynı özellikleri taşıyan Miles & Smiles kredi kartı yaptığıız alışverişlerde puan kazandırarak bu puanları kolaylıkla üyeiş yerlerinde harcamanıza olanak tanıyor.

Miles & Smiles kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili tüm detayları sizler için inceledik ve değerlendirme sonucunuzun olumlu olabilmesi için yapmanız gerekenleri mercek altına aldık. Birlikte inceleyelim.

Miles & Smiles Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar

* TC Kimlik belgeniz ve 3 adet fotokopisi.

* Gelir idaresi başkanlığından alacağınız gelir belgeniz.

* Emekli bireylerin maaş aldıkları bankalardan alacakları maaş gelir belgeleri veya maaş kartları ile fotokopileri.

* Öğrencilerin ise eğitim gördükleri okullar, dershaneler veya kurslardan alacakları öğrenci belgeleri ve fotokopileri.

* Sigortalı olarak çalışan bireyler için SGK’dan alınacak maaş bordroları. Sigortasız olarak henüz deneme sürecinde çalışan bireylerin ise çalıştıkları işletmelrden alacakları üerinde aldıkları maaşların belirtilmiş olduğu imzalı ve kaşeli maaş dilekçeleri.

* Son olarak oturduğunuz eve ait son 3 aylık doğalgaz, su ve elektrik faturaları ile bu faturaların fotokopileri.

 

Şubeden Miles & Smiles Kredi Kartı Başvurusu

Garanti bankası birden çok kredi kartı ürünü ile piyasada faaliyet göstermektedir. Özellikle Miles & Smiles gibi uçuş konusunda ayrıcalıklar tanıdığı kredi kartlarının ektra kampanyalar ile tanıtımı gerekleştirilmektedir.

* Garanti Bankası Miles & Smiles kredi kartı başvurusu için öncelikle sie en yakın garanti bankası şubesini ziyaret etmeli ve buradan kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirterek ilgili kredi kartına ait başvuru formunu talep etmelisiniz.

* Daha sonra başvuru formunuzu eksiksiz ve doğru bilgilere doldurarak banka memuruna yeniden teslim etmeli ve genel merkeze iletilmesini beklemelisiniz.

* En geç 1 iş günü içerisinde kredi kartınızın değerlendirme sonucu formda belirtmiş olduğunuz telefon numarası üzerinden bildirilecektir.

 

İnternetten Miles & Smiles Kredi Kartı Başvurusu

* Teknolojik gelişmelere bağlı olarak tüm bankacılık işlemleri internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle krediler ve kredi kartları ile ilgili işlemler çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

* Bunun için Miles & Smiles kredi kartının rsmi web sitesini ziyaret ederek buradan gerekli başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Sizden istenen bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde doldurulması kredi kartı başvurunuzun onaylanması açısından çok büyük önem taşımaktadır.

* Daha sonra formun gönder buttonu ile yollanmasının ardından 1 iş günü içerisinde kredi kartı başvurusu değerlendirmeniz telefonunuza gönderiliyor.

 

Miles & Smiles Kredi Kartı Özellikleri

* Miles & Smiler kredi kartının en önemli özelliği yapılan alışverişlerde uçuş puanları kazandırması ve buna bağlı olarak bedavaya uçak bileti almanıza hak tanımasıdır.

* Bunun dışında diğer banka kredikartları gibi alışverişlerde kazanmış olduğunuz puanları kullanarak bedava alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

* Diğer yandan taksit atlatma seçeneği ile gerçekleşirdiğiniz alışverişlerin taksitlerini atlatabilirsiniz.

* Üye iş yerlerinin gerçekleştirmiş olduğu taksit seçeneklerine ek olarak banka tarafından + taksit kampanyaları düzenlenmektedir.

* Gerçekleştirmiş olduğunuz tek çekim alışverişlerde daha sonra taksitlendirme fırsatı sunulmaktadır.

* Nakit avans çekerek taksitle ödeyebileceğiniz gibi belirli dönemlerde ödemek zorunda olduğunuz sabit giderleri otomatik ödeme talimatı ile gerçkleştirebilirsiniz.

* Son olarak doğalgaz, su ve elektrik faturaları ile ev aidatlarınız gibi düzenli  ödemelerinizi talimat vererek ödeyebilirsiniz.

Uyarı: Yukarıda detaylı biir şekilde anlatmış olduğumuz Miles & Smiles kredi kartı başvurusu ve özellikleri ile ilgili kafanıza takılan tüm öneri, soru ve görüşü yorumlar bölümünden bize iletebilirsiniz.

Not: Kredi kartı harcamalarınızı bütçenize uygun şekilde gerçekleştirecek olursanız hiç bir problm yaşamadan kredi kartlarınızı faydalı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ancak bütçenizi aşan harcamalar gerçekleştirecek olursanız bankaların ödenmeyen kredi kartı borçlarını hukuksal yollara başvurarak tahsil ettiklerini ve icra yollarının bankalara açık olduğunu unutmamalısınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

2 Yorum yapılmış

  1. yağmur
    • admin

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir