Money Card Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Reklamlar


money kredi kartı

Money Card Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme takip ve sorgulama: Money Card Garanti bankası tarafından müşterilerine sunulan ve Migros, 5 M, Sanal Market Migros, Migros Jet ve Macro Center mağazalarında alışveriş yaparak ekstra puanlar kazanabildiğiniz ve bu puanlarınızı bu marketlerde kolaylıkla harcayabiliyorsunuz.

Bu marketlerde ayrıcalıklar yaratan bu kredi kartı sayesinde pek çok indirimden ve kampanyadan kartınız sayesinde faydalanabiliyorsunuz. Money Card Kredi Kartı başvuru sonucu öğrenme ve değerlendirme konusunda sizler için detaylı incelemeleri gerçekleştirdik. Birlikte inceleyelim;

Money Card Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Money Card Garanti bankasına ait bir kredi kartı olduğu için bir banka kartı için gerekli olan tüm evraklar burada da istenmektedir.

* Tc Nüfus cüzdanı ve fotokopisi.

* Gelir idaresi başkanlığından alınacak gelir belgesi.

* Sigortadan alınmış olan ve maaşınızın üzerinde belirtilmiş olduğu maaş bordrosu.

* Emekli maaşı alan bireylerin emekli maaş kartları.

* Öğrencilerin öğrenci belgeleri. (Okullarının öğrenci işlerinden alınmış olacak.)

* İkamet ettiğiniz adrese ait son 3 aylık doğalgaz, su ve elektrik faturaları.

İnternetten Money Card Kredi Kartı Başvurusu Öğrenme

Money.com.tr adresini ziyaret ederek kolaylıkla kredi kartı başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi kredi kartınızın başvuru değerlendirmesini de gerçekleştirebilirsiniz.

* Öncelikle Tc kimlik numaranızı sisteme giriyorsunuz ve ardından başvuru sırasında forma yazmış olduğunu telefon numaranızı yazıyorsunuz. Ardından telefonunuza gönderilen onay kodunu sisteme ekleyerek başvuru sayfanız açılıyor.

* Buradan öğreneceğiniz başvurunuzun değerlendirmesi olumlu olarak sonuçlanacak olursa en yakın Garanti şubesine davet edilerek yukarıda belirtmiş olduğumuz evraklar ile birlikte başvuru yapmanız isteniyor.

Şubeden Money Card Kredi Kartı Başvurusu Öğrenme

Garanti Bankası şubelerinden Money kart başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi tüm Migroslar ve  Macro Center marketlerde yer alan Money Card kredi kartı başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz.

* Size en yakın Garanti bankası şubesini ziyaret ederek buradan başvuru formlarını doldurarak banka memuruna teslim etmeniz yeterli. Bunun dışında Migros marketler ve Macro marketlerde yer alan başvuru formlarını doldurarak bankanıza veya market görevlilerine teslim ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

* Money Card kredi kartı başvuru formunda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmalısınız. Aylık sabit belgelendirilebilir gelirinizi olduğundan yüksek gösterecek olursanız bankadan kartınızla ilgili son evrakların talep edilmesi işleminde bu gelirinizi belgeleyemeyecek olursanız kredi kartı başvurunuz iptal edilebilmektedir.

Telefonla Money Card Kredi Kartı Başvurusu Öğrenme

0212 318 18 18 no’u telefon üzerinden başvurunuzun değerlendirmesini ve hangi süreçte olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

* Bunun için müşteri temsilcisine bazı bilgileri verdiğiniz taktirde kolaylıkla sisteminize bağlanabiliyor ve başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Money Card Kredi Kartı Başvurunuzun Olumlu Sonuçlanması İçin Yapmanız Gerekenler

* Bankalar tarafından genellikle kredi notu değerlendirilerek kredi kartı ve kredi ürünleri kullanıma sunuluyor. Burada Money Card kredi kartı başvurusu sırasında başvurunuzun onaylanması için kredi notunuzun ülke ortalamasında olması gerekmektedir.

* Kredi notunuzun ülke ortalamasından yüksek olması için geçmiş dönem borcunuzun bulunmaması gerekmektedir, buna ek olarak tüm ödemelerinizi gününde ve tam bir şekilde yatırmanız kredi notunuzun ülke ortalamasının üzerine çıkmasını sağlayacaktır.

* Diğer yandan Garanti bankasında bir hesap açarak bu hesapta ufak çaplı birikimlerin yapılması kredi notunuzu yükselterek tüm kredi işlemlerinde önceliğinizin bulunmasına neden olacaktır.

Uyarı: Money Card kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusunda yukarıda pek çok ince detayı inceledik. Sizlerin de bu konuda görüşleriniz, önerileriniz ve sorularınız bulunuyor ise yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Not: Tüm bunlara ek olarak ülkemizde faaliyet gösteren tüm bankaların kredi ürünleri ve kredi kartlarını kullanırken çok dikkatli olmak gerekmektedir. Bütçenize uygun harcamalar gerçekleştirerek kredi kartlarını faydalı bir ödeme aracı olarak kullanabileceğiniz gibi, bütçenizi aşan ve geri ödemelerini yaparken zorlanacağınız borçları yapacak olursanız geri dönüşü olmayan sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz

Bu nedenle aylık elinize geçen net tutarın yarısını aşmayacak geri ödemeleri bulunan kredi kartı borçlarınız olursa düzenli şekilde ödeyebilirsiniz, ancak bunu aşan borçların istatistiksel olarak geri ödemeleri çok zor gerçekleşecektir.

Bankalar zamanında tahsil edemedikleri alacaklarına karşılık hukuksal yollara başvururlar ve icra yoluyla alacaklarını tahsil etme yoluna giderler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir