Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV Taksit Yapan Bankalar

Reklamlar


mtv taksit banka

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Taksit Yapan Bankalar: Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) ödemeleri yılda bir kez ve toplu olarak yapılmaktadır. Ancak MTV ödemeleri araba kullanıcılarının adeta belini bükmektedir. Özellikle tek seferde MTV ödemesi yapmak hayli zor olmaktadır. Bunun için bankaların MTV ödemeleri amacıyla sunduğu kredilerden yararlanarak ödemelerinizi taksitli olarak yapabilirsiniz.

MTV Ödemesi İçin Taksit İimkanı Sunan Bankalar

Motorlu taşıt vergileri için yüksek miktarlarda ödeme yapılmaktadır. Ancak bu ödemeyi her zaman için kullanıcılar rahatlıkla yapılamamaktadır. Böyle durumlar için bankaların sunduğu taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Denizbank, Halk Bankası, Finans bank, İş Bankası, Garanti Bankası, Ak Bank, Yapı Kredi MTV ödemeleri için taksit imkânı sunan bankalardır.

Denizbank MTV Ödemesi

Denizbank MTV ödemeleri için 6 taksit imkânı sunmaktadır. Sunmuş olduğu 6 taksit imkânından yararlanmak isteyen kişiler isterlerse Denizbank internet şubesinden, isterlerse de gelir idaresi başkanlığı internet sitesinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Halk Bankası MTV Ödemesi

Halk Bankası Paraf Kart kullanıcıları için MTV ödemelerinde taksit imkânı sunmaktadır. Halk Bankası 500 liraya kadar olan MTV ödemelerinde 3 taksit imkânı sunarken, 500 lira üzerinde olan MTV ödemelerinde 5 taksit imkânı sunmaktadır. Halk Bankası MTV ödemesi için taksitlendirmeden yararlanmak istiyorsanız; gelir idaresi başkanlığı internet sitesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Finans bank MTV Ödemesi

Finans bank Card Finans sahibi olan kişiler için Finans bank MTV ödemelerinde 4 taksit imkânı sunmaktadır. Finans bank ticari kartı olan kişileri ticari olarak değerlendirirken, bireysel kullanıcıları müşteri olarak değerlendirecektir. Finans bank ile MTV ödemenizi taksitle yapmak istiyorsanız başvurunuzu gelir idaresi başkanlığı internet sayfasından yapabilirsiniz.

İş Bankası MTV Ödemesi

İş Bankası Maksimum kartı sahibi olan iş bank müşterileri için İş Bankası özel avantajlar sunmaktadır. Sunduğu avantajlardan bir tanesi ise MTV ödemelerinde yaptığı taksitlendirmedir. Gelir idaresi başkanlığı internet sitesinden başvurunuzu yaparak 200 TL üzerinde olan MTV ödemelerinizi 3 taksit halinde ödeyebilirsiniz.

Garanti Bankası MTV Ödemesi

Garanti Bankası bonus kartı sahibi olan Garanti müşterileri isterlerse gelir idaresi başkanlığı internet sitesinden başvuru yaparak, isterlerse de Garanti internet sitesinden başvuru yaparak MTV ödemelerini taksitlendirebilirler. Garanti Bankası MTV ödemesi fiyatı fark etmeksizin 3 taksit imkânı sunmaktadır.

Ak Bank MTV Ödemesi

Ak Bank vadesiz hesap sahibiyseniz ya da Axess, Free, Wings kredi kartlarına sahipseniz MTV ödemeleriniz için taksitlendirme talebinde bulabilirsiniz. 300 TL üzerinde MTV ödemeleri için 3 taksit imkânı sunan Ak Bank fırsatından yararlanmak için gelir idaresi başkanlığı internet sitesinden başvurunuzu yapmalısınız.

Yapı Kredi MTV Ödemesi

Yapı Kredi tüm kullanıcıları için genel bir fırsat sunmakta ve MTV ödemeleri için tüm müşterilerine taksitlendirme imkânı tanımaktadır. 100 TL üzerinde ki MTV ödemeleri için 3 taksit imkânı sunan Yapı Krediye; Yapı Kredi internet sitesi ya da gelir idaresi başkanlığı resmi internet sitesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir