Odeabank Bank’O Card kredi kartı başvuru ve inceleme

Reklamlar


Odeabank Bank’O Card kredi kartı ( inceleme )

Odeabank Bank’O Card kredi kartı başvuru ve inceleme: Türkiye’de faaliyet gösteren bankaların en yenilerinden olan Odeabank, müşterileri için özel olarak hazırlayıp sunduğu kredi kartı Bank’O Card ile oldukça fazla avantaj sağlamaktadır.

Odeabank Bank’O Card özellikleri nelerdir?

Odeabank’ın snduğu Bank’O Card kredi kartının en büyük özelliği olarak senelik kart ücreti alınmaması olduğunu söyleyebiliriz. Bank’O Card kredi kartına sahip olanlar senelik kart kullanım ücreti adı altında herhangi bir bedel ödememektedirler. Bununla birlikte, Odeabank’ın hazırlamış olduğu kampanyalarla birlikte, çok özel nakit avans imkanı ve oldukça düşük faiz oranları ile müşterileri için özel bir kullanım deneyimi sağlamaktadır.

Bank’O Card kredi kartı sahipleri nakit paraya sıkıştıkları zaman, tek bir telefonla veya Odeabank ATM’lerinden hızlı bir başvuru yaparak oldukça cazip faiz oranları ile nakit avansını hesaplarına yüklenmektedir. Nakit avanslarınızda Odeabank müşterilerine taksitli nakit avans kolaylığı sağlamaktadır. Bank’O Card kredi kartınızla nakit avansınızı 9 taksite kadar taksitlendirebilmektesiniz.

Bank’O Card’ın diğer ve en güzel özelliklerinden biri de ödeme erteleme imkanı sayesinde kredi kartı borçlarınızı erteleme imkanına sahip olmanızdır. Türkiye’nin en yeni bankalarından biri olmasına rağmen, müşteri portföyünü sürekli olarak arttıran Odeabank’ta kredi kartı borçlarınızı banka ATM’lerinden, internet bankacılığı ve telefon bankacılığını kullanarak, ayrıca Akbank ATM’lerinden ücret ödemeksizin rahatlıkla ödeyebiliyorsunuz.

Odeabank Bank’O Card başvurusu nasıl yapılır?

Altı farklı kredi kartı seçeneği sunan Odeabank’ın Bank’O Card kredi kartı başvurularınızı bankanın web sitesinde bulacağınız başvuru formunu doldurarak yapabilmektesiniz. Burada sizden istenen bilgileri tam ve hatasız bir şekilde girmeniz başvurunuzun değerlendirilebilmesi açısından oldukça önemlidir.

Bank’O Card başvurusu yaparken kimliğinizi ve cep telefonunuzu yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Onay süreci ile ilgili cep telefonunuza bilgilendirme geleceği için telefon numaranızı doğru bir şekilde girdiğinizden de emin olmalısınız.

Türkiye’nin sürekli gelişme gösteren finans alanında yeni oyuncularından biri olan Odeabank’ın müşterilerine özel sunduğu Bank’O Card kredi kartına sahip olarak birçok ayrıcalık ve avantajlardan yararlanma imkanına sahip olacaksınız. Siz de bu ayrıcalıkların farkını yaşamak için hemen Bank’O Card başvurunuzu yapın ve alışverişlerinizi keyifle yapmaya başlayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir