Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Reklamlar


odeabank-12

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu, Odeabank ihtiyaç kredileri için gerekli evraklar ve şartlar, işte detaylar. Nakit ihtiyaçlarımızı hızlı bir şekilde karşılayabilmek için bankalardan ihtiyaç kredisi başvuruları gerçekleştiririz ve gerekli belge ve evrakları toparlayarak kredimizin onay sürecine alınmasını sağlarız. Burada Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmek için gerekli olan belgelerin hazırlanması ve kredinizin onay sürecine alınması sürecini inceleyeceğiz.

Odeabank ihtiyaç kredisi maksimum 36 ay vade ile geri ödemeli olarak kullanılabiliyor, gelirinize göre alabileceğiniz maksimum kredi miktarında değişiklikler olabilmektedir.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu gerekli belgeler ve şartlar

Odeabank kredi ürünlerine başvuruda bulunabilmek için hazırlamanız gereken evrak ve belgeler şu şekildedir.

* Kimlik, nüfus cüzdanı ve pasaport gibi belgelerin her hangi biri.

* Kredi başvurusu gerçekleştirecek olan bireye ait doğalgaz, elektrik ve su faturası.

* Maaşlı çalışanlardan maaş bordrosu, ticaretle uğraşan bireylerin vergi levhası, resmi gazete ve gelir tablosu gibi belgeler.

* Emeklilerden emekli maaşı kartları.

* Her hangi bir düzenli geliriniz bulunuyor ise, bu gelirinize ait belgeler, faiz hesap cüzdanları veya kira gelirleriniz bulunuyor ise bu gelirlere söz konusu olan mülklere ait kira sözleşmeleri.

* Kendi adınıza olan mülkler ve araçların tapu ve ruhsatlarını dosyaya ekleyebilirsiniz. Ancak bu mülklerin rehin edilmesini istemiyorsanız kesinlikle başvuru sırasında özellikle belirtmelisiniz.

 

Odeabank İhtiyaç Kredisi Toplam Masraf Miktarı

Her kredide olduğu gibi burada da kredi alırken bazı masraflar ve faizleri ödemek zorundasınız. Bunlar;

* Kredi geri ödemeleri üzerinden ödeyeceğiniz faiz tutarları.

* Dosya masrafları.

* Diğer masraflar ve harçlar.

Bu oranlar çekilecek kredinin miktarına ve kredi kampanyasının niteliğine göre farklılık göstermektedir. Ancak Odeabank ülkemize yeni giriş yapan bir banka olduğu diğer özel bankalara oranla çok daha avantajlı kampanyalar sunabilmektedir. Bu bağlamda bazı kredi kampanyalarında dosya masrafları, faiz tutarları ve diğer masraf ve harçlardan büyük oranda fedakarlık yapabilmektedir.

 

Odeabank Cepten İhtiyaç Kredisi Başvurusu

* Cep telefonunuzun sms bölümüne tüm Gsm operatörlerinden aynı olmak üzere KREDIM (boşluk) TC KİMLİK NO yazarak 8444’e mesaj atarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

* Buna ek olarak kredi oranları ile ilgili bilgi alabilmek ve oranlar ile son kampanyaları öğrenebilmek için yine aynı şekilde telefonunuzun sms bölümüne KREDI (boşluk) TC KİMLİK NO yazarak 8442’e gönderiyoruz.

* Çok kısa bir süre içerisinde bankanın genel merkezi tarafından incelemeye alınan başvurunuzun cevabı telefon ile bildiriliyor.

 

Odeabank İnternetten İhtiyaç Kredisi Başvurusu

* Odeabank resmi web sitesine giriş yaparak iki aşamalı bir formu doldurarak kolaylıkla Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz.

* Burada formu eksiksiz olarak doldurmanız kredinizin onaylanması açısından çok büyük önem taşıyor.

* Kredinizin en kısa süre içerisinde değerlendirmesi yapılıyor ve telefon ile aranarak bilgilendiriliyorsunuz.

 

Odeabank Şubelerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

* Tüm bankaların şubelerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvuruları çok daha hızlı sonuçlanmaktadır.

* Size en yakın Odeabank şubesini ziyaret ederek bireysel bankacılık bölümünden numara alıyorsunuz ve ihtiyaç kredisi talebinizi memura ileterek size sunulan gerekli formları dolduruyorsunuz.

* Formların eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması kredinizin onaylanması açısından çok büyük önem taşımaktadır.

 

Uyarı: Son olarak Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparken aylık sabit gelirinizi fazla göstererek daha yüksek oranlarda kredi talep edecek olursanız geliriniz daha az olduğu için geri ödemelerde problem yaşayabilirsiniz. Zamanında ödenmeyen kredilerin geri ödemeleri çok ağır yaptırımlar ile karşı karşıya bırakacağı için, sadece ödeyebileceğiniz oranda krediler kullanmanızda fayda var.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir