Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Reklamlar


odeabank-12

Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları: İhtiyaç kredileri tüm bankaların çeşitli kampanyalar ile tanıtımını gerçekleştirdiği en önemli gelir kaynakları olan faiz kazançlı kredi ürünleridir. Odeabank İhtiyaç kredisi faiz oranları tüm bankalarda farklılık göstermekle birlikte Odeabank gibi ülkemizde yeni faaliyet göstermeye başlamış bir bankanın rekabet koşullarına ayak uydurabilmesi için en önemli silahlarından bir tanesi olabiliyor. Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları incelendiğinde diğer özel bankalara oranla çok daha avantajlı oranların sunulduğunu görmekteyiz.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Hesaplama

Burada iki farklı kredi türünü inceleme altına alıyoruz. Birlikte inceleyelim;

Kredi Miktarı: 10.000 TL

Kredinin Geri Ödeme Vadesi: 36 Ay

Kredi Faizi Oranı: % 1.55

Kredi Kampanyası: Bireysel İhtiyaç Kredisi

Kredinin Aylık Geri Ödeme Tutarı: 385 TL

Faiz ve Diğer Masraflar İle Birlikte Toplam Geri Ödenecek Miktar: 13.877 TL

Son dönemlerde reklamlarda çok sık duyduğumuz Odeabank Nakit Hazır kredisi. Ancak nakit hazır kredisi genellikle kişiye göre maksimum 5 bin veya 7 bin gibi oranlar ile kullandırılabiliyor. Birlikte inceleyelim;

 

Kredi Miktarı: 7.000 TL

Kredinin Geri Ödeme Vadesi: 36 Ay

Faiz Oranı: % 1.29

Kredi Kampanyası: Nakit Hazır Kredisi

Kredinin Aylık Geri Ödeme Tutarı: 255 TL

Faiz ve Diğer Masraflar İle Birlikte Toplam Geri Ödenecek Miktar: 9.183.38 TL

 

Kredi Oranları çekilecek miktara göre farklılık göstermekle birlikte genellikle miktar ve vadeler arttıkça faiz oranlarında değişiklikler gözlemlenebilmektedir. Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları incelendiğinde bazı durumlara göre kişiye özel oranların uygulanabildiğini görüyoruz. Bunun için size en yakın Odeabank şubesini ziyaret ederek bireysel bankacılık işlemlerini gerçekleştiren bölüm üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Odeabank 2012 yılından itibaren ülkemizde faaliyetlerini sürdüren bir bankadır, özellikle 50 yıla aşkın bir süredir ülkemizde bir bankanın sıfırdan kurulamadığını göz önünde bulunduracak olursak Odeabank büyük bir sermaye ile faaliyetlerini başlatıyor. Ardından 49. banka olarak sıralamaya giren Odeabank anlık incelemelerimize göre en büyük 12. banka olmayı başarmıştır. Bu aşamada Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları ve diğer kredilerinde uyguladıkları faiz oranları üzerinde gerçekleştirdiği özel kampanyaların payı çok büyüktür. Odeabank faiz oranları sürekli yeni kampanyalar ile yenilenebileceği için en doğru oranlar ve kampanyalar için size en yakın şubeden detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

 

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüm bankalar kredi başvuruları sırasında çeşitli belge ve evraklar talep etmektedir. Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranı hesabınıza uyuyor ise, aşağıda belirttiğimiz evrakları toparlamalı ve başvurunuzu bu dosya ile gerçekleştirmelisiniz.

 

İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

* TC KİMLİK belgeniz yanınıza olmalı.

* Gelir belgenizi edinerek dosyaya eklemelisiniz.

* Maaşlı olarak bir işte çalışanların maaş bordrolarını eklemeleri, henüz sigortasız olarak çalışan bireylerin ise çalıştıkları işletmelerden deneme sürecinde olduklarını gösteren ve aylık net aldıkları ücretlerin belirtilmiş olduğu kaşeli belgeleri eklemeleri gerekiyor.

* Emeklilerin maaş kartları ile birlikte gelir belgelerini eklemeleri gerekiyor.

* Buna ek olarak sahibi olduğunuz mülklerin ve araç gibi değerlerin tapu ve ruhsatlarının fotokopilerinin eklenmesinde fayda var. Ancak hiç bir banka kredisi başvurusunda sahibi olduğunuz mülklerin ipotek ettirilmemesi gerekmektedir. Geri ödemeleri gerçekleşmeyen banka borçlarına karşın ipotek ettirilen mülkler zararına satışlar ile nakite çevrilerek borçlar tahsil edilmektedir.

 

Uyarı: Krediye ihtiyacınız ne kadar acil olursa olsun kesinlikle faiz oranlarını ve diğer masrafları çok iyi hesaplayarak kredi başvuruları gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları çok iyi ve detaylı bir şekilde incelenerek başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz. Aksi halde geri ödemelerini gerçekleştiremediğiniz kredi borçlarınızın yaptırımları çok katı olmaktadır ve sonunda üzülen siz olursunuz, bu sebeple kredi çekerken iki kere düşünmenizi tavsiye ederiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir