Odeabank İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru

Reklamlar


odeabank-1212

Odeabank İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru: Odeabank çok yüksek sermayeler ile ülkemizde bankacılık faaliyetleri sürdüren bir kuruluştur. Özellikle ülkemizde yer alan rekabetçi bankacılık ortamına ayak uydurabilmek için çok avantajlı kredi ürünleri ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle hiç bir teminat göstermeden alınabilen Odeabank ihtiyaç kredisi acil nakit ihtiyaçları için çözüm olabiliyor.

Sizler için tüm detayları ile Odeabank ihtiyaç kredisi hesaplama ve başvuru detaylarını araştırdık. Birlikte inceleyelim;

Odeabank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

10.000 TL ihtiyaç kredisi aldığınızı ve bu kredi tutarını 36 ay vade ile geri ödemeyi taahüt ederseniz  ödeme planınız şu şekilde olacak.

 

Kredi Türü: İhtiyaç Kredisi

Kredi Miktarı: 10.000 TL

Geri Ödeme Vadesi: 36 Ay

Aylık Ödenecek Tutar: 385 TL

Faiz Oranı: % 1.15

Toplam Kredi Maliyeti: 13.877 TL

 

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

 

İhtiyç Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Olan Evraklar

* Tüm kredilerde olduğu gibi öncelikle TC KİMLİK belgeniz.

* Gelir Belgeniz.

* Maaşlı ve sigortalı olarak çalışıyorsanız maaş bordronuz.

* Emekliler için emekli maaş kartları ve emeklilik belgeleri.

*Sahibi olduğunuz konut ve araç gibi değerlere ait tapu ve ruhsat belgeleri. (Bu mülkleri ipotek etmek istemiyorsanız bunu görevliye evrakları teslim ederken belirtmelisiniz.)

* Kira geliri veya faiz geliri gibi düzenli gelirleriniz ulunuyor ise, bu gelirlerin belgelendirilmesi kredilerin onaylanmasını kolaylaştıracaktır.

 

Odeabank Kredi Başvurusu

Odeabank teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bankalardan bir tanesidir. Özellikle son dönemlerin en çok kullanılan internet bankacılığı alanında çok büyük yatırımlar gerçekleştirmesi ile biliniyor. Birlikte ihtiyaç kredisi başvuru yöntemlerini inceleyelim.

 

Odeabank Cepten Kredi Başvurusu

Odeabank kredi başvurusu yapmadan önce cep telefonunuza kredilerin detayları ile ilgili bilgi gönderilsin istiyorsanız KREDI (boşluk) TC KİMLİK NO yazarak 8442’ye gönderin. Bu sayede en kısa süre içerisinde kredi kampanyaları ile ilgili bilgiler telefonunuza gönderilecek.

Krediye başvuruda bulunmak isterseniz KREDIM (boşluk) TC KİMLİK NO yazarak 8444’e göndererek kredi başvurunuzu tamamlamış oluyorsunuz.

Kredinizin değerlendirmesi ortalama 2 iş günü içerisinde telefon ile bildiriliyor.

 

Odeabank İnternetten Kredi Başvurusu

Günümüz şartlarında şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemleri kolaylıkla internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Kredi başvuruları için de Odeabank resmi web sitesinde yer alan iki aşamalı formu dolduruyoruz ve burada yer alan verilere göre kredi başvurumuz en kısa süre içerisinde sonuçlanarak telefonumuza bilgiler geliyor.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus sizden istenen bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulmasıdır. Bu sayede banka size ait şeffaf bilgiler sayesinde başvurunuzu çok daha hızlı değerlendirecektir.

İnternet üzerinden yapılan başvurularda kredinizin onaylanması durumunda en yakın şubeye davet edilerek eksik evrakların tamamlanması ve ıslak imzaların alınmasından sonra ödemeniz gerçekleşiyor.

 

Odeabank Şubeden Kredi Başvurusu

Şubelerden yapılan başvurularda banka memuru ile yüz yüze iletişime geçeceğiniz için hazırlamış olduğunuz evraklarda eksik olup olmadığını daha rahat kontrol edecektir.

Yukarıda Odeabank kredi başvurusu için hazırlamanız gereken evrakları size en yakın Odeabank şubesine teslim ediyorsunuz. Genellikle kredi evrakları ve başvuruları için bankanın bireysel başvuru bölümüne başvuruda bulunmak gerekmektedir.

Krediniz ile ilgili gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde kredi değerlendirmeniz telefon ile bildirilecektir.

Not: Odeabank gibi rekabet şartlarında çok avantajlı kredi ürünleri sunan bir banka bile çeşitli masraflar adı altında pek çok farklı kalemden ücret talep etmektedir. Bu nedenle kullanmak istediğiniz kredi ürünü ile ilgili çok detaylı bilgi almadan başvuru gerçekleştirmemelisiniz. Son olarak geri ödemeleri gelirimizin yarısından daha fazla olan kredileri ödeme imkanımız olmadığını bilerek kesilikle başvuru gerçekleştirmemeliyiz. Ödenmeyen kredi borçları nedeniyle çok büyük mali problemler ve yaptırımlarla karşılaşacağınızı asla unutmayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir