Odeabank kredi başvurusu

Reklamlar


odeabank kredi başvurusu

Odeabank kredi başvurusu nasıl yapılır, online başvuru kanalları ve daha fazlası için rehberimizi inceleyinBankacılık faaliyetlerine yeni başlayan Odeabank, açıldığı ilk günden itibaren kredi kampanyaları hazırlayarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bireysel kredi ihtiyaçlarınız, taşıt ve konut kredisi talepleriniz Odeabank’ta çok hızlı bir şekilde değerlendirilmekte ve cevaplanmaktadır.

Odeabank kredi başvurusu yapmak isteyenler, iyi bir kredi notuna ve temiz bir sicile sahiplerde uygun faizli, uzun vadeli ve kefilsiz kredi kullanabilme şansına sahip olabilirler. Kredi başvurularınızı ön başvuru yaparak çok daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için SMS, telefon ve internet üzerinden işlem yapabilmektesiniz. Kredi başvurunuza ön onay aldıktan sonra ise yapılacaklar sadece bir formaliteden ibaret kalmaktadır.

Odeabank SMS ile kredi başvurusu:

Odeabank kredi başvurusu yapacak olanlar SMS ile de müracaat yapabilmektedirler. Cep telefonunuzdan “Kredim” boşluk “TC kimlik no” yazarak 8444’e yollamanız yeterlidir. Başvurunuzun sonucu kısa süre sonra cep telefonunuza kısa mesaj şeklinde gelmekte, onaylanıp onaylanmadığı bildirilmektedir. Eğer ön onay almışsanız tarafınızdan istenmiş olan belgelerle birlikte Odeabank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Burada da kredi işlemleriniz ön onay aldığınız için çabucak halledilecektir.

OdeabankTelefon ile kredi başvurusu:

Diğer bir kredi başvuru yöntemi de telefon ile yapılan başvurulardır. Odeabank kredi başvurunuzu telefon ile yapmak istiyorsanız 444 8 444 no’lu telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir. Bu sayede de 5 dakika gibi bir sürede kredi başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını da öğrenebilirsiniz.

Odeabank İnternetten kredi başvurusu:

Hemen hemen her bankada bulunan bir yöntem olan web üzerinden yapılan kredi başvurusu, Odeabank’ta da bulunmaktadır. Bankanın web sitesinde yayınlanan kredi başvuru formunu eksiksiz ve hatasız doldurarak yollamanız yeterlidir. Kredi onayınızı da çok kısa sürede cep telefonunuza gelen kısa mesajla öğrenebilmektesiniz.

Odeabank kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir