Odeabank kredi kartı başvurusu

Reklamlar


odeabank kredi kartı başvurusu

Odeabank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır başvuru şartları nelerdir. Türkiye’nin yabancı sermayeli ve genç bankalarından biri olan Odeabank, verdiği bankacılık hizmetleri ile adından söz ettirmeye başlamıştır. Odeabank, müşterilerine sunduğu kredi kartı seçenekleri ile de avantajlı alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır.

Yıllık aidatı olmayan Bank’O Card ve Bank’O Card Axess kredi kartları ile birbirinden avantajlı harcamalar yapabilmenizi sağlamaktadır. Odeabank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşterilerine hızlı ve kolay başvuru yapabilme şansı da sunmaktadır. İsteyen herkes Odeabank şubesine giderek kredi kartı başvurusu yapabileceği gibi, ATM, telefon, SMS ya da internet ile başvuru yapabilme imkanı da sağlamaktadır.

Telefon ile kredi kartı başvurusu:

Odeabank’ın 444 8 444 no’lu müşteri hizmetleri telefonunu aradığınızda kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

SMS ile kredi kartı başvurusu:

Odeabank kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler cep telefonundan “BANKO” boşluk “ TC kimlik no” yazarak 8444’e yollamaları gerekmektedir. Kredi kartınız ile ilgili en kısa sürede size geri dönülecektir.

İnternet ile kredi kartı başvurusu:

Odeabank’ın resmi web sitesine girdiğinizde bireysel sekmesinde kartlar bölümüne girmeli, başvurmak istediğiniz kredi kartını seçmeli ve tıklamalısınız. Başvuru yapacağınız kredi kartı sayfasındaki sol sütunda bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız ve açılan sayfadaki kredi kartı tercihini işaretleyerek sizden istenen bilgileri girmeniz gerekmektedir. Başvurularınız ile ilgili cevap en kısa sürede müşteri hizmetlerince cevaplanacak, belgelerinizle birlikte şubeye uğramanız istenecektir.

Odeabank Bank’O Card kredi kartınıza yıllık ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Kredi kartınızla nakit avans kullanabileceğiniz gibi, harcamalarınızda erteleme talebinde de bulunabilirsiniz. Bank’O Card Axess kredi kartınız ile de 200 binin üzerindeki üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapabilmekte, harcamalarınız karşılığında da bolca ChipPara kazanmaktasınız. Axess özellikli kredi kartınız ile nakit avans imkanından da faydalanabilirsiniz.

Odeabank kredi kartı başvuru yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir