Odeabank Müşteri Hizmetleri ve Yaptığı İşlemler

Reklamlar


odeabank müşteri hizmetleri

Odeabank Müşteri Hizmetleri ve Yaptığı İşlemler: Odeabank, 15 Mart 2002 yılında kurulmuş olan Türkiye’nin en genç ve dinamik bankalarından bir tanesidir. Müşterilerine gösterdiği ilgi ve alaka sayesinde adını neredeyse 81 şehirde övgüyle duyurmuştur. Artık pek çok insan Odeabank’ın gerek banka sistemini gerekse kredi kartlarını memnuniyetle kullanmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık banka işlemleri de sanal ortamdan yönetilmektedir. Artık kimse banka şubelerine giderek uzun uzun sıra beklemiyor. Peki, insanlar bankaya gitmiyorsa işlerini nasıl hallediyor? Elbette ki telefon ve internet bankacılığıyla… İnternet bankacılığına kayıt olarak, şubeye gitmeden masrafsız bir şekilde bilgisayar üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra telefon bankacılığını ile müşteri hizmetlerine bağlanarak işlemlerinizi, taleplerinizi, soru ve şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz.

Telefon Bankacılığı Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Çok meşgul biri olduğunuzu farz edelim. Başınızı kaşıyacak zamanınız yokken birde bankaya gidip uzun uzun sıra beklemeye maalesef ki ne vaktiniz ne de sabrınız bulunmakta… Hal böyle olunca Odeabank, bunu düşünerek birbirinden dinamik ve genç müşteri ekibini toplayarak sizlerin hizmetine sundu. Nerede olduğunuz fark etmeksizin günün 24 saati Odeabank müşteri hizmetlerine 444 8 444 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?

Odeabank müşteri hizmetlerinden yararlanıp, işlem yapabilmeniz için öncelikle bankanın bir müşterisi olabilmeniz gerekmektedir. Ancak ben bankanın müşterisi değilim fakat bilgi almak istiyorum diyorsanız yine aynı şekilde günün herhangi bir saatinde müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetlerinin Yaptığı İşlemler Nelerdir?

Odeabank kredi kartı veya banka kartına sahipseniz 444 8 444 nolu danışma hattını arayarak EFT, Havale, Switch (Yurtdışına Para Gönderme), şifre değiştirme, bilgi edinme, istek ve taleplerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınız sürece kendi operatörünüz üzerinden fiyatlandırılma yapılacaktır. Ayrıca yaptığınız EFT, Havale ve Switch işlemleri için standart banka ücretleri kesilecektir.

Odeabank Müşteri Hizmetlerini Hangi Saatlerde Aramalıyım?

Odeabank banka müşterisi iseniz işlemleriniz için internet şubesini kullanabileceğiniz gibi günün her saati daima size cevap verecek müşteri hizmetlerine de bağlanabilirsiniz. Herhangi bir zaman kısıtlamaması olmamakla birlikte müsait olduğunuz bir zamanda kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir