Ortak ATM’den Para Çekme Ücretleri

Reklamlar


 

ortak-atm-33

Ortak ATM’den Para Çekme Ücretleri

Ortak atm ne kadar para kesiyor, ziraat ortak atm para çekme ücreti alıyor mu? işte tüm bu soruların cevaplarını sizler için derledik, işte detaylar. Banka kartı ya da kredi kartı hangi bankaya aitse para çekimi de o bankanın bankamatiğinden yapılabilmektedir.

Mesela ziraat bankası hesabındaki para, iş bankasının bankamatiğinden çekilemez. Her bankanın ücreti kendi bankamatiğinden çekilebilir. Bunun dışında bir de ortak ATM’ler kullanılabilir. Ortak ATM’ler ile para çekimi de yapılabilir.

Ortak ATM de bakiye görüntüleme ve bakiye çekimi üzerine farklı ücret kesintileri yapılmaktadır. İşte ortak ATM’den para çekme ücretleri;

Yapı kredi bankası bakiye görüntülemesi için 0,50 kuruş,  para çekme için ise 3,50 tl komisyon ücreti kesmektedir.

İş bankası ise bakiye görüntülemesi için 0,25 kuruş, para çekme için 1,70 tl komisyon ücreti kesmektedir.

Akbank ise bakiye görüntüleme için 0.50 kuruş komisyon kesintisi yaparken, para çekimi için 4 tl komisyon ücreti kesintisi yapmaktadır.

Ziraat Bankası bakiye görüntüleme için 0,20 kuruş kesinti yaparken, para çekimlerinde çekilen paranın %1,75’i kadar kesinti yapmaktadır.

Garanti Bankası hesaptaki bakiyeyi görüntüleme için 0,50 kuruş kesinti yapmakta olup, para çekimlerinde 4 lira kadar kesinti yapmaktadır.

Finans Bank ise bakiye görüntüleme için 50 kuruş, para çekimi için 3 tl kesinti yapmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir