Paragaranti.com Nedir, Nasıl kullanılır?

Reklamlar


para garanticom

Paragaranti.com Nedir?

Paragaranti.com bütün bankacılık ve yatırım işlemlerinizi yapmanıza yardımcı olan bir sistemdir. Garanti internet bankacılığını internet üzerinden sunmak için hazırlamış olduğu güzel bir uygulamadır.

Banka şubelerinde saatlerce geçireceğiniz vakti düşürür ve her işleminizi hızlı bir şekilde internete ya da mobil bankacılık yapmanızı sağlar. Dilerseniz bu siteden borsayı takip edebilir, hisse senedi işlemlerinizi oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Paragaranti.com’da işlem yapabilmeniz için yalnızca garanti bankası müşterisi olmanız yeterlidir.

İşlerinizi hızlı bir şekilde halletmenize yardımcı olan bu site sizlere zamandan tasarruf sağlamaktadır. Borsayı takip ederek dilediğiniz zaman yatırımlarınızı dövizler ile gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve güvenli bir site olan paragaranti.com’da kişiselleştirme bölümü ile ayarlarınızı kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Sitenin ana sayfasında bulunan genel yorumlar, ekonomi yorumları ile ekonomi gündemini buradan takip edebilirsiniz. Anlık değişebilecek değerleri saniyesi saniyesine izleyebilir en ufak detaylara dahi hakim olabilirsiniz.

Paragaranti.com’u Nasıl Kullanabilirim?

Garanti internet bankacılığında kullanmış olduğunuz müşteri numaranız ve parolanız ile bu siteyi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Çok kullanışlı ve ekonomi konusunda geniş bir bakış açısına sahip olan paragaranti.com size her açıdan yardımcı olacaktır.

Hisse senedi alım satımında, yatırım fon değerlerini incelemede, döviz kurlarında yaşanan artış ve azalışları takip etmede, repo ve bono piyasasını takip etmek gibi birden çok işlevi yerine getirebileceğiniz bir ekonomi sitesidir.

Bu siteyi kullanmak için Garanti Bankasına başvuru yaparak kayıt olabilirsiniz. Dilerseniz garanti.com.tr internet adresinden de hızlı başvuru yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. Bu sitenin sizlere sağlayacağı avantajları birçok şekilde sıralayabiliriz;

  • Bu site içerisinde gerçekleştirdiğiniz işlemler için ücret ödemezsiniz.
  • Belli başlı bazı işlemlerde avantajlı düşük fiyat imkanı vardır.
  • com 365 gün 24 saat hizmet verme potansiyeline sahiptir.
  • Gerçekleştireceğiniz döviz işlemleri için avantajlı kur imkanlarından yararlanabilirsiniz.
  • İnternete bağlanabileceğiniz her yerde bu hizmet sizlerin yanında yer almaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir