Peşinatsız Ev Kredisi Nedir Nasıl Alınır

Reklamlar


pesinatsiz-kredi-konut

Peşinatsız Ev Kredisi Nedir Nasıl Alınır: Ev kredisi alırken BDDK kurallarına göre peşinat verilmesi zorunlu bir uygulamadır. Ancak banka müşterilerinin özellikle peşinatsız kredi talep etmelerinin üzerine bankalar peşinatsız ev (konut) kredisi imkanlarını müşterilere sunmaktadır. Yapılan ortak bir düzenleme ile bankalar var olan bir evin ipotek edilerek, teminat gösterilmesi halinde peşinatsız kredi verilebilir. İşte, peşinatsız kredi veren bankalar;

Peşinatsız Kredi Veren Bankalar

AkBank Peşinatsız Konut Kredisi

Ak Bank Peşinatsız Konut Kredisi 12 aydan 120 aya kadar vadelendirilmektedir. Müşteri dilediği vade oranın tercih etme hakkına sahiptir. Uygulanan en düşük faiz oranı %0,99 olup, en yüksek faiz oranı ise %1,06’dır. Almak istediğiniz evi önceden belirlemeli ve bunu bankaya göstermelisiniz. Evin değerinin %100’ünü Akbank tahsil edilecek olup sabit faiz uygulaması yapılmaktadır.

Garanti  Bankası Peşinatsız Konut Kredisi

Mevcut bir evi olanlar hem var olan evlerini, hem de yeni alınacak olan evi ipotek ettirerek peşinatsız konut kredisini Garanti Bankası aracılığıyla alabilirsiniz. Garanti bankası kredinizi 240 aya kadar vade imkânı tanımaktadır. Bu şekilde 0 peşinat ödeyerek Garanti Bankasından konut kredisi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Peşinatsız Konut Kredisi

Yapı kredi peşinatsız olarak konut kredisi imkânı sunmaktadır. Yapı krediye ipotek edeceğiniz eski eviniz ve yeni alacağınız evin ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi alma hakkına da sahip olacaksınız. Peşinatsız konut kredisi oldukça avantajlı olup bir ya da daha fazla evi olup da yeni ev alacak olanlar için tercih edilecek bir kredidir.

Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi

Peşinatsız konut kredisi ayrıcalıklı bir kredi olup tüm bankalar tarafından sunulan bir kredi türü değildir. Finansbank peşinatsız konut kredisi sunan bankalar arasında yer almaktadır. İkinci veya üçüncü, dördüncü evi alacak olanlar eski evlerini ve yeni alacakları evi teminat göstererek peşinatsız konut kredisi avantajından yararlanabilirler.

Denizbank Peşinatsız Konut Kredisi

“Teminatı çok, peşinatı yok” sloganıyla yola çıkan Denizbank peşinatsız konut kredisi avantajı sunmaktadır. Eski evlerini teminat göstermelerinin yanı sıra yeni evlerini de teminat gösterecek olanlar peşinatsız konut kredisinden yararlanabilirler. Peşinat vermeden alabilecekleri bu kredi ile zorlanmadan ev sahibi olunabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir