Pizza Pizza franchise bayilik ve şartları

Reklamlar


Pizza Pizza franchise şartları: Kendi işinin patronu olmak isteyen girişimciler için Pizza Pizza, yatırımcılar için oldukça cazip franchise imkanları sunmaktadır. Yazımızda Pizza Pizza franchise şartları ve franchise süreci ile ilgili bilgiler paylaşacağız. İşte, detaylar;

Neden Pizza Pizza?

Yaklaşık 20 yıl önce İzmir Alsancak’ta faaliyetlerine başlayan Pizza Pizza, %100 yerli sermayeli olarak Türkiye genelinde 150’yi aşkın şubesiyle hizmet vermektedir. Güçlü bir pizza zinciri olmasının yanında, lezzetli ürünleri ile de sektörde yatırım yapmak isteyen girişimciler için öne çıkmaktadır. Franchise olarak işletilen restoranlarının başarılı olmalarının nedeni, kurumsal yapısı ve profesyonel yönetimi ile birlikte yüksek kazanç potansiyeline sahip olmasıdır.

Yılların getirdiği deneyim, tecrübe ve marka bilinirliği sayesinde, franchise yatırımcılarını en doğru bir şekilde yönlendirmektedir. Pizza Pizza franchise sisteminin amacı, yatırımcıları ile birlikte sağlıklı bir büyüme sağlamaktır.

Pizza Pizza franchise seçme süreci nasıldır?

Franchise adaylarında aranan bazı kriterler vardır. Bunlar;

  • Girişimci ruh ve başarma arzusu,
  • Yatırım için gerekli finansmana sahip olmak,
  • Girişimcinin işin başında olması,
  • Yenilikçi ve gelişmiş bir vizyon,
  • Başarılı bir iş geçmişi,
  • Analiz yapma yeteneği,
  • Hem enerjik hem de aktif bir kişilik,
  • Kurallara bağlı çalışmaya uygunluk,
  • Finans ve insan yönetiminde tecrübe,

Franchise adaylarında sektör tecrübesi aranmamaktadır. Öncelikle gıda sektöründe franchise sahibi olma arzusu ve bu işe kendisini verme isteği yeterli bir kriterdir. Pizza Pizza, bu kriterlere uyum göstererek çalışan franchise’ların istikrarlı bir şekilde büyüdüğünü ve kısa sürede istedikleri başarıyı yakaladıklarını belirtmektedirler.

Pizza Pizza franchise süreci nasıldır?

Pizza Pizza restoranı yatırımı yapacak olanların izlemeleri gereken bir süreç bulunmaktadır. Bu süreçte ilk olarak franchise başvuru formunun doldurulup iletilmesi gerekmektedir. Başvuru firma yetkililerince incelenmekte ve uygun adaylar karşılıklı görüşme için şirket merkezine davet edilmektedir. Bu görüşmeden adayların finansman, yönetim ve diğer konulardaki tecrübeleri dikkate alınmaktadır. Sonrasında adaylar, Pizza Pizza restoranı yatırım maliyeti, eğitim, ödeme planı, çalışma şekilleri, sağlanan destekler ve lokasyon seçimi ile ilgili bilgilendirilmektedirler.

Bu aşamadan sonra adayların restoran açacağı bölge hakkında detaylı bir analiz yapması ve bunu firmaya sunması istenmektedir. Bu sunum sonucunda olumlu görüş ortaya çıkarsa, franchise adayı ile bir ön sözleşme imza altına alınır. Bu tarihten itibaren 2 aylık bir eğitim süreci devreye girmektedir. Adayların restoran yönetimi ve işleyişiyle ilgili gereksinim duyacakları bütün bilgiler bu eğitimlerle verilmektedir. Eğitim sürecinin sonunda adaylar sınav yapılmaktadır ve başarılı olanlar Pizza Pizza franchise’ı olma hakkını elde etmektedirler.

Pizza Pizza tarafından açılacak restoranın yerinin kiralama çalışmaları başlatılır. Uygun yer belirlendiğinde işyerinin kiralaması gerçekleştirilir. Sonrasında firmanın mimari ekipleri tarafından konsept uygulaması yapılır ve buna uygun olarak da gerekli ekipman ve malzemelerin tedariki yapılır. Açılıştan önce her türlü hazırlıklar eksiksiz tamamlanır ve yatırımcıyla franchise ana sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır.

Tüm bu sürecin sonunda restoranın açılışı yapılarak hizmet vermeye başlar. Siz de Pizza Pizza franchise’ı alarak kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız, aşağıda verdiğimiz iletişim bilgileri ile başvurunuzu hemen yapın.

İletişim tel: +90 232 853 70 70

E-mail: bilgi@pizzapizza.com.tr

Web site: www.pizzapizza.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir