Pizzarium francise (Bayilik) şartları

Reklamlar


Pizzarium francise (bayilik) şartları: Gıda alanında yatırım yapmak isteyen girişimciler için cazip bir iş fırsatı sunan Pizzarium, tamamı yerli sermaye ile kurulmuş bir markadır. Yazımızda, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimciler için Pizzarium franchise şartlarını inceledik. İşte, detaylar;

2007 yılında Muğla merkezli olarak kurulan Pizzarium oldukça yeni bir marka. İlk franchise şubesini de 2011 yılında Marmaris’te açan Pizzarium’un hedefi, yeni şubeler açarak daha geniş kitlelere ulaşmaktır. Özellikle Türk damak tadına uygun lezzetli pizzaları ve diğer bazı yan ürünleri ile kısa zamanda dikkat çeken bir markadır.

Pizzarium, kullanmakta olduğu teknoloji ve sistem bakımından, dünya markalarına karşı yerli markalar içinde lider olma amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Firma yetkilileri, diğer tüm markalardan onları ayıran özellikleri olarak inançlı, azimli ve enerjik olmalarını belirtmektedirler.

Franchise sistemiyle açacakları yeni şubeleriyle, kaliteden kesinlikle ödün vermeden markalarını Türkiye’nin lider markası yapmak istemektedirler. Pizzarium, çalışmalarında hizmet kalitesi, servisteki hızı ve müşteri memnuniyeti kriterlerini dikkate alarak hareket etmeyi kendisine düstur edinmiştir.

Yeni bir marka olmasına rağmen, sektörün ihtiyaçlarını bilmeleri Pizzarium’un başarısında önemli bir etkendir. Pizzarium restoranı yatırım maliyeti olarak yaklaşık 200.000 TL gerekmektedir. Bu maliyet ortalama 100 metrekare büyüklüğünde bir restoran için hesaplanmıştır. Firma, yeni şubeler için gelecek taleplerde Ege ve Marmara bölgelerine öncelik vermektedir. Buna bağlı olarak franchise verilmesi düşünülen illerle ilgili de bir liste yayınlamıştır. Bu iller; Muğla, Bodrum, Fethiye, Milas, Datça, Akyaka, Yatağan, Aydın, Didim, Kuşadası, Nazilli, İzmir, Konak, Çiğli, Karşıyaka, Bornova, Çeşme, Torbalı, Tire, Denizli, Kale, Manisa ve Antalya olarak belirlenmiştir. Ayrıca İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit gibi iller de franchise verilecek iller listesinde yer almaktadır.

Pizzarium franchise sistemine katılacak olan adaylara yer belirleme, kiralama, personel alımı ve eğitimi gibi destekleri de sağlayan firma, kendi işini kurmak isteyen girişimcileri bekliyor. Pizzarium bayiliği almak için başvuru formunu doldurabilir, telefon veya e-posta yoluyla da detaylı bilgi alabilirsiniz. Gıda sektöründe ben de varım diyorsanız, Pizzarium sizler için bulunmaz bir iş fırsatı olabilir.

İletişim tel: +90 252 413 0 408

Web site: www.pizzarium.com.tr

e-posta: info@pizzarium.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir