PN Parfume (Parfüm) Bayiliği ve Bayilik Şartları

Reklamlar


PN Parfume Bayiliği  Nasıl alınır ve Bayilik Şartları nelerdir işte tüm detaylar. Kozmetik sektörü, ülkemizde sürekli olarak gelişen ve büyüyen bir sektör haline geldi. Bundan dolayı da kendi işini kurmak isteyen girişimciler için de cazip bir yatırım olmuştur. Bu sektörde faaliyet gösteren ve bayilik veren firmalardan biri de PN Parfume markasıdır.

PN Parfume kimdir?

İstanbul Silivri’deki üretim tesislerinde 2001 yılından bu yana yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı parfümler üreten bir firma olan PN Parfume, Pien Parfume kuruluşunun alt markası olarak piyasaya sunulmuştur. Firma, IFRA ( International Fragrance Association ), RIFM ( Research Institute for Fragrance Meterials ) ve AB normlarında parfüm üretmekte ve insanların kullanımına sunmaktadır.

PN Parfume bayilik şartları nelerdir?

Firmanın onay verdiği il ve ilçelerde veya AVM’lerde franchise sistemiyle bayilik verilmektedir. Bayilik tesisinde özellikle mağazanın konumu oldukça önemli olup, bu konuda firmanın yönlendirmesi bulunmaktadır. Firma, mağazalarında PN Parfume konseptinin eksiksiz uygulanmasını, konum olarak işlek caddelerde ya da belirlenen AVM’lerde olmasını, mağazanın minimum 10 – 30 metrekare aralığında olmasını, cadde üzerindeyse cephesinin açık ve fark edilebilir olmasını, mağazada PN Parfume ürünlerinin tümünün sergilenmesini ve başka markaların satılmamasını şart koşmaktadır. PN Parfume, bayilerine satış ile ilgili herhangi bir kota zorunluluğu ve minimum sipariş miktarı gibi bir yaptırım uygulamamaktadır.

PN Parfume’ün bayilerine destekleri:

Bayilere tabela, görseller ve satış destekleyici materyaller firma tarafından bedelsiz olarak sunulmakta ve bu konuda her türlü katkıyı sağlamaktadır.

Yatırım maliyeti ve bayi kar marjı:

Yapılacak olan dekorasyon giderleri ile birlikte 3 bin adet 55cc parfüm stoğu yaklaşık olarak 20.000 – 25.000 TL gibi bir yatırım maliyeti getirmektedir. Bayinin ortalama kar marjı %100’dür ve firma bayilerinden herhangi bir franchise bedeli, ürün satışından komisyon ve reklam desteği adı altında başkaca bir bedel talep etmemektedir.

Bayilik alacak olan yatırımcılarda aranan özellikler:

Firma, kozmetik sektöründe yatırım gerçekleştirecek olan girişimcilerin bu işi yapmaya istekli olmalarını talep etmektedir. Perakendecilik alanında deneyimli olmaları, mağazacılık anlayışına uygun hareket etmeleri, mağazada PN Parfume ürünlerinden başka ürün bulundurmamaları ve tüm ürünleri mağazada sergilemeleri istenmektedir.

PN Parfume bayilik sisteminde ürün peşinde koşmak, hangi parfüm satar ya da satmaz bunları düşünmek, binlerce ürün stoğunu takip etmek gibi zorluklar yoktur. Firma, gerekli lojistik desteği eksiksiz bir şekilde bayisine sağlamakta, bayilerinin %100 işlerine odaklanmalarına imkan vermektedir.

PN Parfume bayiliği almak isteyen girişimciler, aşağıdaki iletişim bilgilerinden firmaya ulaşabilir ve bayilik başvurusunda bulunabilirler.

Telefon: +90 542 333 91 42

Web site: www.pnparfume.com

e-posta: hakan@pienparfume.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir