QNB Finansbank Kredi Notu Öğrenme

Reklamlar


qnb-finansbank-kredi-notu

QNB Finansbank Kredi Notu ÖğrenmeKredi notu, bankalara yapılan başvurularda başvuru sonucunu etkileyen en önemli hususların başında gelmektedir. Kredi notu, geçmiş dönemde yapılan kredi ve kredi kartı gibi ödemelerin düzenine göre oluştuğundan, bankalar bu nota bakarak değerlendirme yapmaktadır.

Kredi notu yüksek olan kişiler, ödemelerini genel olarak düzenli olarak yapan kişiler olduğundan, bankalar bu kişilerin başvurularını genel olarak olumlu karşılamaktadır. Kredi notu düşük olan kişilerde ise başvuru sonuçlarının olumlu kabul edilmesi çok daha zorlu olmaktadır.

Bankalara, kredi veya kredi kartı başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu bilmeniz son derece önemlidir. Örneğin; QNB Finansbank kredi notu öğrenme işlemi için cep telefonunuzdan mesaj göndererek notunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi notu, tüm bankalarda aynı göründüğünden herhangi bir bankadan öğrenmenizde sorun bulunmamaktadır. Kredi notu, kredi risk raporunuzu QNB Finansbank aracılığıyla öğrenmek için, KR yazıp boşluk bırakıp kart numaranızın son 4 hanesini yazarak 2273’e SMS gönderebilirsiniz.

Kredi notu öğrenme SMS’i için belirli ücretler talep edilmektedir. Attığınız SMS ile birlikte ücret ödemesi sizden tahsil edilmekte ve kredi notunuz bildirilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir