Realty World franchise (Bayilik) sistemi ve şartları

Reklamlar


Realty World franchise (Bayilik) sistemi ve şartları: Gayrimenkul pazarlaması yapmak isteyen ve kendine ait bir emlak ofisi açmak isteyen girişimciler, Realty World franchise sistemine katılarak bu hayallerini gerçekleştirebilmektedirler. Yazımızda, Realty World franchise sistemi ve şartları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. İşte, detaylar;

ABD’de 1973 yılında faaliyet göstermeye başlayan Realty World, dünyanın önde gelen gayrimenkul franchise markası haline gelmiştir. Marka bilinirliğini arttırmak için gerçekleştirdiği 1,5 milyar dolarlık astronomik yatırımıyla, gayrimenkul pazarında öne çıkan markalardan biri olmuştur.

Ülkemizdeki faaliyetlerine 2005 yılında başlayan Realty World, gayrimenkul alanında profesyonel hizmet arayan nihai tüketicilere, devreye soktuğu franchise’ları ile hizmet vermeye başladı. Türkiye gayrimenkul pazarına girdiği ilke sene içinde oldukça hızlı bir büyüme kaydeden Realty World, ülkemizin en hızlı büyüyen emlak markası olmayı başarmıştır. Aynı zamanda 2006, 2007 ve 2008 yıllarında, Realty World’un faaliyet gösterdiği ülkelerin içinde de en hızlı büyüyen bölge Türkiye olmuştur. 2007 yılında Türkiye’nin köklü inşaat şirketlerinden biri olan Garanti Koza Grubu’na katılarak çok daha güçlü ve etkili bir marka haline gelmiştir.

Realty World Türkiye, ülke genelinde 200’ü aşkın ofisiyle gayrimenkul sektöründe hizmet vermektedir. Bütün ofisleri franchise sistemi ile açılmış olan Realty World, daha geniş kitlelere ulaşmak için yeni franchise ofisler açmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Realty World franchise bedeli:

Realty World, girişimcilerinden franchise giriş bedeli olarak 12.000 – 23.000 USD + KDV talep etmektedir. Francise ofislerinin metrekare yatırım maliyeti 200 – 300 TL aralığında gerçekleşmektedir. Yani 100 metrekarelik bir yatırımın toplam tutarı 20.000 – 30.000 TL aralığında gerçekleşmektedir.

Realty World, ofislerin aylık ciroları üzerinden sürekli franchise ödemesi olarak %6, reklam katkı payı olarak da %2 olmak üzere toplamda %8 gibi bir pay tahsil etmektedir. Girişimciler, Realty World ofisi için lokasyon ve yer tespitini markanın kurumsal kimliğine uyan, kolay ulaşılabilir, müşterilerin rahatlıkla görebilecekleri, en az 90 metrekare büyüklüğe sahip giriş katı bir yer bulmak durumundadırlar.

Siz de dünyanın en büyük gayrimenkul pazarlama şirketlerinden biri olan Realty World franchise yatırımı yapmak, Garanti Koza gibi ülkemizin önde gelen inşaat şirketlerinden birinin gücünü alarak iş sahibi olmak istiyorsanız, hemen franchise başvurusu yapın. Hem yüksek gelirli hem de prestijli bir işe sahip olun.

İletişim tel: +90 212 467 22 77

Web site: www.realtyworld.com.tr

e-posta: info@realtyworld.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir