Remax Türkiye franchise sistemi ve şartları

Reklamlar


Remax Türkiye franchise sistemi ve şartları: Türkiye’deki gayrimenkul pazarının sürekli büyümesi, markalı emlak şirketlerinin franchise vererek şubeleşmesine imkan sağlamıştır. Kendi işini kurmak isteyen girişimciler de düşük yatırım maliyetleri ile emlak sektörüne adım atabilirler. Bu markalardan biri olan Remax Türkiye’nin franchise sistemini ve şartlarını incelemeye çalıştık. İşte, detaylar;

Gayrimenkul yatırımı her zaman ülkemiz için en gözde yatırım araçlarından biri olmuştur. Bu nedenle de profesyonel gayrimenkul pazarlama işi, girişimciler için oldukça kazançlı bir yatırım haline gelmiştir. Kendi işinizi kurmanız için Remax Türkiye, oldukça önemli bir imkan sağlamaktadır. Dünyaca bilinen uluslararası bir şirketin franchise’ı olarak, karlı bir yatırım yapmış olursunuz.

Remax, 1973 yılında kurulan ve 97 ülkede 6.500 kadar franchise’ı, 100 bine yakın gayrimenkul danışmanı olan dünyanın en fazla gayrimenkul satışı yapan kuruluşudur. 1997 yılından bugüne Türkiye’de faaliyet gösteren Remax, kendisine yeni bir iş kurmak isteyen girişimciler için oldukça cazip imkanlar sunmaktadır.

Remax Franchise sistemine dahil olduğunuzda, belirli bazı kriterlere uygun olarak hareket eden ancak bağımsız bir ofis sahibi olursunuz. İşletmenizi özel teknolojik alt yapı ile donatıp, Remax Akademisinde eğitimlerini almış olan uzman gayrimenkul danışmanları ile işe başlarsınız. Bağımsız Remax ofislerinin her birinin, kendisine ait web sayfaları bulunmaktadır ve portföyleri hem internet ortamında hem de intranette pazarlanmaktadır.

Remax’in sağladıkları:

Kurs ve seminerlerin olduğu oldukça geniş bir eğitim programının yanı sıra, franchise kuruluşu sırasında sektörel danışmanlık, iş kabiliyetinin geliştirilmesine yönelik eğitimler, sektörün en başarılı uzmanlarından bilgi desteği ve know-how, ileri düzeyde teknolojik altyapı, hem ulusal hem de uluslar arası paylaşımlar, oldukça büyük çapta müşteri veritabanı gibi avantajlar sağlamaktadır.

Remax franchise şartları:

Remax’ın ülke genelinde 250’ye yakın franchise ofisi bulunmaktadır. Remax franchise giriş bedeli olarak büyük şehirlerde 28 bin dolar, küçük şehirlerde ise 15 bin dolar civarındadır. Kurulacak olan ofislerin yatırım maliyetleri, bulundukları lokasyona ve tercih edilen materyallere göre farklılık göstermektedir. Bundan dolayı başlangıçta gerekecek olan işletme sermayesi olarak herhangi bir rakamın telaffuz edilebilmesi zorlaşmaktadır. Yine de en az 100 bin TL kadar bir işletme sermayesinin olması gerekir. Remax, işletmenin yaptığı cirodan %6 sürekli franchise ödemesi ile birlikte, %3 reklam katılım payı da tahsil etmektedir.

Remax, Türkiye’nin birçok ilinde yeni franchise ofisler tesis etmeye devam etmektedir. Siz de Remax bayiliği almak istiyor ve gayrimenkul sektörüne giriş yapmak istiyorsanız, hemen başvuru yapabilir ve yüksek kazançlı bir işin sahibi olabilirsiniz.

İletişim tel: +90 212 232 48 20

e-posta: franchise@remax.com.tr

Web site: www.remax.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir