Sanko Enerji Bayiliği ve Bayilik Şartları

Reklamlar


Sanko Enerji bayilik şartları: Enerji sektöründe bayilik veren firmalardan biri olan Sanko Enerji, merkezi Gaziantep’te olan bir Sanko Holding kuruluşudur. Ülkemizin en büyük ve önde gelen tekstil üreticilerinden biri olan Sanko Holding, kendi ihtiyacı için otoprodüktör olarak 1997 yılında enerji yatırımı yaptı. Yenilenebilir enerji yatırımlarının armaya başlamasıyla birlikte de 2006 yılında Sanko Enerji adı altında faaliyet göstermeye başladı. 2007 yılında da elektrik toptan satış lisansı aldı.

Enerji bayiliği veren firmalardan biri haline gelen Sanko Enerji, serbest tüketici kapsamında özel ve tüzel kişilere elektrik enerjisi tedarik etmeye başlamıştır. Firma, bayilik sisteminden daha çok acentelik sistemi üzerine çalışmalar yürütmektedir. Acentelik sistemine yönelik gerçekleştirdikleri pilot proje çalışmalarının ardından birçok ilden acente başvuruları almaya başlamıştır. Çok hızlı bir şekilde acente sayısını arttırmayı hedefleyen Sanko Enerji, kriter olarak hizmet götürecekleri bölgelerdeki elektrik pazarının ekonomik boyutunu dikkate almaktadırlar.

Sanko Enerji acentelik kriterleri

Sanko Enerji, acentesi olarak çalışmaya başlayacak olan işletmeleri kendisinin iş ortağı olarak değerlendirmektedir. Buna bağlı olarak ilk önce dikkate alınan kriter; ticari itibarı düzgün ve tecrübesi olan kişilerin veya şirketlerin olmasıdır. Acentelik almak isteyen firmaların öncelikle başvuru formunu doldurmaları ve müracaatlarını yapmaları gerekmektedir. Bu sürecin devamında da Sanko Enerji bünyesinde karşılıklı bir görüşme yapılmakta, Sanko ve Pazar ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Acentelerin kazanç potansiyeli

Acentelik alan işletmeler için oldukça esnek bir sistem kurmuş olan Sanko Enerji, elektrik satışı yaparken acentelerine satabilecekleri en düşük fiyatları iletmekte ve buna göre hareket etmeleri sağlanmaktadır. Bildirilen minimum fiyatların üzerinde çıktıkları müddetçe acenteler artan bir şekilde komisyon alabilmektedirler. Bu sayede firma, acentelerinin yüksek kazanç elde etmelerine ve kendilerini geliştirmelerine imkan sağlamaktadır.

Sanko enerji bayiliği almak isteyen kişi veya kuruluşlar, yapacakları yatırımın karşılığını en kısa sürede geri alabilmektedirler. Bu noktada bayilik şartlarını daha detaylı öğrenmek için, Sanko Enerji ile hemen iletişime geçmenizde fayda vardır. Son yılların en revaçta iş fikirlerinden biri olan enerji bayiliği, geleceğiniz için yapacağınız en yerinde adım olacaktır.

 

İletişim tel    : 444 87 65

e-posta          : acente@sankoenerji.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir