Şekerbank kredi başvurusu

Reklamlar


şekerbank kredi başvurusu

Şekerbank kredi başvurusu: Hızlı ve kolay kredi kullanmak istiyorsanız, Şekerbank kredi başvurusu yaparak bu arzunuzu yerine getirme imkanına sahip olabilirsiniz. Ülkemizin köklü bankalarından biri olan Şekerbank, kredi talep eden müşterilerine internet üzerinden, telefondan ve SMS yolu ile kredi başvurusu yapma fırsatı sunmaktadır.

Her bankada olduğu gibi, kredi notunuzun yeterli olması ve sicilinizin bozuk olmaması kredi talebinizin olumlu olmasını sağlayacaktır. Şekerbank ta diğer tüm bankalar gibi, kredi taleplerinde öncelikle sizin kredi notunuza bakmaktadır. Şayet kredi notunuz yüksekse, talep ettiğiniz kredinin onaylanmayacağı gibi bir hisse kapılmanıza gerek yok.

Her türlü ihtiyacınız için gerekli olan nakit finansmanınızı karşılamak için Şekerbank’ın uygun faiz oranlarından ve geri ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda önemli olan nokta ön onay almaktır. Ön onayı hızlı şekilde alarak kredinize kavuşmak istiyorsanız, aşağıdaki yöntemlerden yararlanmanız gerekmektedir.

Şekerbank Telefon ile kredi başvurusu yapmak:

Şekerbank’ın müşterileri için 7/24 hizmet veren 444 7 878 no’lu telefonu aramanız yeterli olacaktır. Şekerbank kredi başvurusu yapmak için telefonda size verilen yönergeleri takip ederek bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi başvurusu yapma şansına sahipsiniz. Başvurunuzu yaptıktan kısa bir süre sonra da ön onay alıp alamadığınızı öğrenebilirsiniz. Ön onayı aldıktan sonra da sizden istenen belgeler ile Şekerbank şubesine gidebilir ve kredinizin kalan işlemlerini de hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Şekerbank SMS ile kredi başvurusu yapmak:

Şekerbank kredi başvuru yapacak olanlar SMS yolu ile de kredi talep edebilirler. Diğer bankalar yalnızca TC kimlik no isterken Şekerbank kısa mesajda “KREDİ, TC KİMLİK NO ve GELİR” bilgilerini istemektedir. Bu bilgileri yazdıktan sonra 1953’e yollamanız yeterlidir. Eğer taşıt kredisi başvurusu yapacaksanız “TASIT”, konut kredisi başvurusu yapacaksanız “KONUT” yazmanız gerekmektedir.

Şekerbank İnternetten kredi başvurusu yapmak:

Şekerbank kredi başvurusu yapmak isteyenler internet üzerinden de bunu gerçekleştirebiliyorlar. Şekerbank’ın resmi web sitesine girmeniz ve buradaki yönergeleri takip etmeniz kredi başvurusu yapabilmek için yeterli olacaktır.

Yukarıda bahsedilen yöntemlerle hızlı ve kolay kredi başvurusu yapabilir, dilerseniz Şekerbank şubelerinden birine giderek de kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Şekerbank kredi başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir