Şekerbank kredi kartı başvurusu

Reklamlar


şekerbank kredi kartı başvurusu

Şekerbank kredi kartı başvurusu için tüm detayları sizler için bir araya topladık, Şekerbank kredi kartı almak için tüm aşamaları tek tek anlattık, işte tüm detaylar. Türkiye’nin köklü bankalarından biri olan Şekerbank, sunduğu bankacılık hizmetleri ile sektörde önemli bir yere sahiptir. Bireysel ve ticari bankacılık uygulamaları ile adından söz ettiren banka, kredi kartı konusunda Bonus ile işbirliği içindedir.

Şekerbank kredi kartı başvurusu yapanlar Bonus özellikli bir kredi kartına sahip olmaktadırlar. Bonus’un sağladığı pek çok ayrıcalık ve avantajlardan yararlanmak çok kolay. Şekerbank bonus kredi kartı başvurusu için izlenebilecek bazı yollar vardır. Bunlar; SMS, telefon ve internet ile yapılabilen kredi kartı başvurularıdır.

Şekerbank SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak:

Şekerbank’ın Bonus kredi kartına sahip olmak isteyenler “BONUS” yazıp boşluk bıraktıktan sonra “TC Kimlik No” yazılıp 1953’e kısa mesaj göndermelidirler. Başvurularınız çok kısa bir süre içinde yine SMS ile cevaplanmakta, onay aldığınızda da en yakın banka şubesine gitmeniz istenmektedir.

Şekerbank Telefon ile kredi kartı başvurusu yapmak:

444 78 78 no’lu müşteri hizmetleri numarasını arayarak önce 2, sonra 1 ve daha sonra da 0’ı tuşlayarak Bonus kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu yöntemle başvuru yapabilmek için bireysel telefon bankacılığı müşterisi olmanız gerekmektedir.

Şekerbank İnternet ile kredi kartı başvurusu yapmak:

Şekerbank şubesine giderek de kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz gibi, zaman kazanmak ve hızlıca işlemlerinizi halletmek için internet ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Şekerbank’ın bireysel internet şubesi müşterisi olanlar “Başvurular” menüsünden “Şeker Bonus/Şeker Kart Başvurusu” sekmesinden yapılabilmektedir.

Şekerbank bonus kredi kartı başvurularınızın durumunu öğrenmek için 444 78 78 no’lu müşteri hizmetleri hattını arayabilir, almak istediğiniz bilgileri rahatlıkla edinebilirsiniz.

Şekerbank kredi kartı başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir