Sıfır Faizli Kredi Veren Bankalar Hangileri

Reklamlar


0 FAİZ

Sıfır Faizli Kredi Veren Bankalar ve listesi

Sıfır Faizli Kredi Veren Bankalar Hangileri: Daha çok muhafazakar olarak adlandırdığımız dindar kesim tarafından tercih edilen faizsiz krediler bazı durumlarda finans kuruluşları tarafından gündeme gelebiliyor. Özellikle faizin haram olması ve  dini açıdan yanlış bir uygulama olmasından dolayı böyle bir ihtiyaç doğmuş durumda. Sıfır faizli kredi veren bankalar ve bu fonların nasıl kullanılabildiğini birlikte inceleyelim.

Sıfır (0) Faizli Kredi Veren Bankalar

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Özellikle ülke içerisinde belirsizliklerin yaşandığı seçim dönemleri gibi dönemlerde veya çeşitli krizler veya çatışmalı dönemlerde faiz oranları çok yüksek oranlara çıkabilmektedir. Ancak istikrarın olduğu ve düzenin hakim olduğu dönemlerde faiz oranları genellikle düşük seyretmektedir. Tüm bunların yanı sıra bazı bankalar muhafazakar müşterilere hizmet verebilmek için sıfır faizli krediler ve fonlar sunabilmektedir.

Finansbank Faizsiz Kredi Başvurusu

* Genellikle özel şirketlerde veya çeşitli kuruluşlarda çalışanların maaşlarını Finansbank üzerinden alması durumunda, faizsiz kredi ürünlerini kullanmaya hak kazanmış oluyor.

* Finansbank sıfır faizli kredi başvurusu için internetten, cepten veya şubelerden kolaylıkla başvuru yapılabilmektedir. Ancak maaşınızı Finansbank’tan almıyorsanız başvurunuz sonuçsuz kalacaktır.

Garanti Bankası Faizsiz Kredi Başvurusu

* Garanti bankası ‘Bedavalı Kredi’ adı altında sıfır faizli bir kredi ürünü sunmaktadır.

* Garanti bankası sıfır faizli kredi veren bankalar içerisinde en farklı kampanyaları düzenleyen bankadır. Buna göre banka üzerinden bir kredi ürünü kullanarak faizi ile birlikte geri ödemelerini düzenli şekilde gerçekleştiriyorsanız, mevcut kredinizin yaklaşık olarak % 20 oranı kadar faizsiz kredi kullanmanıza izin veriliyor.

KuveytTürk Bankası Faizsiz Kredi Başvurusu

* KuveytTürk katılım bankası özellikle konut ve araç kredileri ile ön plana çıkan bir bankadır. Buna göre konut ve araç alacaklar için çeşitli masrafların ödenmesi adı altında sıfır faizli krediler kullandırılabiliyor.

* KuveytTürk saymış olduğumuz bankalar içerisinde en muhafazakar banka olarak bilinmektedir. Bu nedenle genellikle sıfır faizli kredi veren bankalar içerisinde en avantajlı teklifleri sunabilmektedir.

ING Bank Faizsiz Kredi Başvurusu

ING bank rekabetçi olarak çok farklı içerikler adı altında kredi ürünleri sunan bir bankadır. Özellikle sıfır faizli krediler konusunda birden fazla ürünü bulunan banka, kişiye özel krediler sunduğu için genellikle şubelere gitmeden size özel olan kredi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Uyarı: Faizsiz krediler genellikle bankaların üzerinden fon kullandırma komisyonu almadığı kredilerdir. Ancak faizsiz kredi veren bankalar ile detaylı olarak bu krediler ile ilgili temasa geçtiğinizde, çeşitli isimler adı altında bazı komisyonlar, harçlar ve dosya masrafları alınarak kredi geri ödemelerinden kar elde edilebilmektedir.

Hiçbir faizsiz kredi adı altında sunulan kredi ürünü bedava değildir ve kesinlikle çeşitli isimler adı altında projelendirilmiş ve adı faiz olmayan diğer masraflar alınarak kredilerden ekstra ücretler kesilmektedir.

Not: Bir kredi ürünü sıfır faizli olarak belirtilmiş olsa bile geri ödemeleri net tutarın üzerinde olacaktır. Bu nedenle aylık sabit gelirinizi aşacak krediler ve fon kullanımlarını asla tercih etmeyin. Unutmayın bankalar geri ödemelerini zamanında alamadıklarında çok yüksek faiz oranları uygular ve ödenmeyen kredilerin yaptırımları çok ağır sonuçlar doğurabilmektedir.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir