Sigortasız kişiye kredi veren bankalar

Reklamlar


sigortasız kişilere kredi veren bankalar

Sigortasız kişiye kredi veren bankalar 2015: Her ne kadar bankalar kredi vermek için sigortalı müşteri arıyorsa da, Sigortasız kişilerin de finansman konusunda ihtiyaçları olduğu kesin. Nakit ihtiyacı olan ve kredi almak isteyen sigortasız kişilerin ilk aradığı şey sigortasız kişiye kredi veren bankalardır. Sigortalı bir işte çalışmak önemli olduğu kadar, herkes için gerekli olmayan bir olgudur. Bankalar, kredi verirken öncelikle düzenli bir gelirin bulunmasına ve ekonomik durumun iyi olmasına bakmaktadır. Bu durumdaki kişiler kredi onay sürecinde bankalar için önceliklidir.

Herhangi bir sosyal güvenceniz yoksa ve sigortasızsanız bankaların size kredi vermesi oldukça zorlaşmaktadır. Bu zorluğun üstesinden gelebilmeniz için de önemli bazı kriterleri karşılamanız gerekmektedir. Şayet bankada hesabınız var ve bu hesabınızda da bankanın size olumlu bakmasını sağlayacak düzeyde paranız bulunuyorsa kredi kullanmanız kolaylaşır.

Bankaların aradığı kriterler nelerdir?

Son yıllarda bazı bankalar sigortasız olan kişilere kredi kullandırabilmektedir. Üzerinize olan bir gayrimenkulünüz, otomobiliniz, işyeriniz ya da arsanız varsa sigortasız kişiye kredi veren bankalar aracılığı ile sizler de kredi alma şansı yakalayabilirsiniz. Mesela, kira geliriniz var ve bunu da bankaya belgeleyebilirseniz bankanın belirleyeceği limitlerde kredi kullanabilirsiniz. Bazı bankalar kefilsiz ve gelir belgesiz de olsa ihtiyaç kredisi taleplerine olumlu yaklaşabilmektedir.

Sonuç olarak, kredi başvurusu yapacağınız banka hangisi olursa olsun, öncelikle baktıkları nokta altı aylık sigorta priminin ödenip ödenmediğidir. Sigortasız iseniz, bu durumda kredi almanız oldukça zordur. Şayet, kredi almak arzusundaysanız kredi alacağınız banka ya da başka bir bankada kredi çekmenizin önünü açabilecek oranda paranız varsa ve de ilişkileriniz sorunsuz ise sigortasız kişiye kredi veren banka oldukça çok. Bankaların krediler konusundaki rekabetleri birçok kredi almak isteyen kişinin de nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlamaktadır. Siz de sigorta koşuluna takılmadan, bankaların genel olarak incelediği kriterleri karşılarsanız, aşağıda sıralanan bankalara başvurarak nakit finansmanı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Sigortasız kişiye kredi veren bankalardan bazıları;

DenizBank İhtiyaç kredisi başvurusu için burayı tıklayın.

İş Bankası kredi başvurusu için  burayı tıklayın.

Halkbank kredi başvurusu için  burayı tıklayın.

ING Bank kredi başvurusu için burayı tıklayın.

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu için burayı tıklayın.

Finansbank kredi başvurusu için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir