SIM Kart Banka SMS Blokesi Kaldırma

Reklamlar


sms-bloke

SIM Kart Banka SMS Blokesi Kaldırma: 4.5 G’nin telefonlara uyarlanmasıyla birlikte cep bankacılığı kullanan kişilerin cep bankacılığında sıkıntı yaşanabilir. SMS blokesi olarak kendini gösterecek bu sıkıntı telefon bankacılığı kullanılarak işlem yapılamamasına sebep olacaktır. SMS blokesini kaldırmak için her banka ile ilgili farklı uygulamalar yapılmalıdır. İşte, SIM Kart Banka SMS Blokesi Kaldırma;

Garanti Bankası SMS Blokesi Kaldırma

Garanti Bankası SMS blokesi kaldırmak için Garanti Bankası Çağrı Merkezini aramalısınız. Garanti Bankası Çağrı Merkezine ulaştıktan sonra sms blokesi kaldırma talebinde bulunmanız yeterlidir.

Yapı Kredi SMS Blokesi Kaldırma

Yapı Kredi blokenizi kaldırmak için ilk yol bireysel internet şubesidir. Bireysel internet şubesi ile sms blokesi kaldırabilirsiniz. Bunun dışında Yapı Kredi ATM’lerinden de sms blokesi kaldırma işlemini yapabilirsiniz. ATM’den sms blokesi kaldırmak için kullanıcı işlemlerine girmelisiniz ve internet mobil değişim onaylama ile yapabilirsiniz. 444 0 444 numarası üzerinden Yapı Kredi müşteri temsilcisine ulaşabilir ve sms blokesi kaldırma talebinde bulunabilirsiniz.

İş Bankası SMS Blokesi Kaldırma

İş bankası SMS Blokesi kaldırmak için tercih edebileceğiniz ilk yol telefon bankacılığıdır. 0850 724 0 724 numarasından müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak SMS blokesi kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. İş Bankası bankamatikleri de sms blokesi kaldırmak için izleyebileceğiniz bir yoldur. İş Bankası ATM’si üzerinden daha fazlasına tıkladıktan sonra, anında bankacılığa tıklamalı ve daha sonra mobil onay kodu bloke kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Bunun haricinde İş Bankası şubelerine giderek de SMS blokesi kaldırma işlemi yapılabilir.

Finansbank SMS Blokesi Kaldırma

Finansbank.com.tr adresinden sms blokesi kaldırma işlemi yapılabilir. SMS blokesi kaldırma için internet sitesine giriş yapıldıktan sonra Finansbank Şifre al ve daha sonra SIM kart blokemi kaldır tıklanmaktadır. İnternet adresi dışında mobil bankacılık aracılığıyla da SMS blokesi kaldırılabilir.

Denizbank SMS Blokesi Kaldırma

444 0 800 telefon numarasından Denizbank müşteri temsilcisiyle görüşme sağlayabilir ve yaptığınız görüşme sonrasında SMS blokesi kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. Aynı işlemi Denizbank ATM’leri üzerinden yapmanız da mümkün. Denizbank ATM’leri üzerinden şifre işlemleri menüsüne girilerek, SIM kart bloke kaldırma tıklanmalıdır. Bu şekilde işleminiz de tamamlanmış olacak.

ING Bank SMS Blokesi Kaldırma

0850 222 0 600 telefonu ile ING Bank müşteri temsilcisiyle görüşme sağlayarak SMS blokesi kaldırabilirsiniz. ING Bank telefon bankacılığı kullanarak SMS blokesi kaldırmanın yerine şubeye giderek de SMS blokesi kaldırma işlemi yapılabilir.

TEB SMS Blokesi Kaldırma

0850 200 0 666 telefon numarası ile SMS blokesi kaldırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığı ile gerçekleştirebileceğiniz bu işlemi gayet hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında teb.com.tr adresinden de SMS blokesi kaldırma işlemi yapabilirsiniz.

ICBC SMS Blokesi Kaldırma

ICBC SMS blokesi kaldırma işlemi yapmak istiyorsanız eski Tekstil Bank şubelerine başvuru yaparak SMS blokesi kaldırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir