Sms ile Kredi Başvurusu

Reklamlar


sms kredi başvuru-003

Sms ile Kredi Başvurusu: Kısa mesajla kredi başvurusu yapılan bankalar hangileridir, SMS yoluyla kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, tüm bankaları sizler için bir araya getirdirk, işte detaylar.Bankalar teknolojik gelişmeleri en yakından takip eden finans kuruluşlarıdır. Özellikle günümüz şartlarında bankacılık işlemlerinin sadece şubelerden internet, telefon ve cep bankacılığı üzerinden de yapılabiliyor olması büyük kolaylıklar sağlıyor.

En pratik olanı ise cep telefonlarımızın mesaj bölümünden kolaylıkla gerçekleştirebileceğimiz Sms kredi başvurusu sayesinde kısa süre içerisinde kredi başvurumuzu gerçekleştirerek değerlendirmemizi telefonumuz üzerinden alabiliyoruz.

Sms ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

* Sms ile kredi başvurusu gerçekleştirirken öncelikle bir cep telefonunuz olması gerekiyor, ardından cep telefonunuzun mesaj bölümüne bankanıza ait kredi kısa kodlarını yazmalısınız. Genellikle bankadan bankaya değişiklik göstermekle birlikte TC Kimlik no (boşluk) Kredi tutarı (boşluk) Kredinin geri ödeme vadesi şeklinde oluyor. (Ancak her bankanın kısa mesajla kredi başvurusu formatı farklıdır.

* Ardından mesajınızı bankanın 4 haneli kredi başvuru numarasına kısa mesaj ile gönderiyorsunuz ve kredi başvurunuz tamamlanmış oluyor.

* Daha sonra bankanız tarafından size en geç 1 iş günü içerisinde geri dönüş sağlanarak kredi sonucunuz telefonunuz üzerinden bildiriliyor.

Bankalara Sms İle Kredi Başvurusu

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne aşağıda yazılı şablonları kendi kişisel bilgilerinize göre uygulayacak olursanız kredi başvurunuz en kısa süre içerisinde değerlendirilecektir.

Garanti Bankası SMS Kredi başvurusu

TC Kimlik No ((boşluk) İstediğiniz kredi tutarı (boşluk) Geri ödeme vadeniz (boşluk) aylık belgelendirebileceğiniz net gelirinizi yazarak 3390‘a gönderiyorsunuz.

Ziraat Bankası SMS Kredi başvurusu

KREDI (boşluk) TC Kimlik No (boşluk) İstediğiniz kredi tutarı (boşluk) Geri ödeme vadeniz (boşluk) belgelendirilebilir maaşınızı yazarak 4747‘ye gönderiyorsunuz.

Şekerbank SMS Kredi başvurusu

İhtiyaç Kredisi İçin ; 1953‘e  KREDİ (boşluk) TC Kimlik No (boşluk) Aylık Net Geliri yazarak gönderiyorsunuz.

Taşıt Kredisi İçin ; 1953‘e TASIT (boşluk) TC Kimlik No (boşluk) Aylık Net Geliri yazarak gönderiyorsunuz.

Konut Kredisi İçin ; 1953‘e KONUT (boşluk) TC Kimlik No (boşluk) Aylık Net Geliri yazarak gönderiyorsunuz.

Finansbank SMS Kredi başvurusu

TC Kimlik No yazarak 5030‘a göndermeniz yeterli, bu sayede banka tarafından kredi notunuz incelenecek ve size en uygun kredi tutarı ile ödeme planı hesaplanarak teklif sunulacaktır.

Yapı Kredi SMS Kredi başvurusu

Bireysel Kredi İçin ; Bireysel (boşluk) TC Kimlik No (boşluk) Aylık belgelendirilebilir net gelirinizi yazarak 4411‘e gönderiyorsunuz.

Konut Kredisi İçin ; Konut (boşluk) TC Kimlik No (boşluk) Aylık belgelendirilebilir net gelirinizi yazarak 4411‘e gönderiyorsunuz.

Denizbank SMS Kredi başvurusu

KEDIM (boşluk) TC Kimlik No yazarak 3280‘e gönderiyoruz.

Odeabank SMS Kredi başvurusu

KREDIM (boşluk) TC Kimlik No (boşluk) 8444‘e gönderiyoruz.

Akbank SMS Kredi başvurusu

Kredi (boşluk) TC Kimlik No (boşluk) 4425‘e gönderiyoruz.

Yukarıda yer alan bankalar üzerinden sms ile kredi başvurusu gerçekleştirecek olursanız 5 dakika ile 1 iş günü içerisinde kredi başvurunuzun değerlendirmesi kısa mesaj ile bildirilecektir.

Ardından sizden istenen diğer belge ve evraklarla birlikte size en yakın banka şubesini ziyaret ederek kredi başvurunuzu tamamlamış olacaksınız.

Şubeye Giderken Götürmeniz Gereken Evraklar

Sms ile kredi başvurusu onaylandıktan sonra telefonunuz üzerinden size bildiriliyor. Ardından aşağıda yer alan evrakların toparlanarak bankaya teslim edilmesiyle krediniz onaylanıyor.

* TC kimlik belgesi

* Gelir Belgesi

* Sigortalı çalışanlar için maaş bordrosu

* Sigortasız çalışanlar için çalıştıkları firmalardan alacakları imzalı kaşeli maaş dilekçesi

* Emekliler emekli maaş kartları ve fotokopilerini

* Öğrenciler okudukları okullardan alacakları öğrenci belgelerini

* Son 3 aya ait oturduğunuz eve ait su, elektrik ve doğalgaz faturaları

Not: Yazımız içerisinde pek çok farklı banka üzerinden inceleme altına almış olduğumuz Sms ile kredi başvurusu ile ilgili yazımıza eklemek istediğiniz her türlü görüş ve öneriyi yorumlar bölümünden bize ve diğer okuyucularımıza iletebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir