SMS ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır

Reklamlar


sms ile kredi kartı başvurusu

SMS ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, hangi bankanın kredi başvurusu için sms numarası kaç işte detaylar: Bankacılık sisteminin en önemli hizmet kalemlerinden biri olan kredi kartları, ülkemizde neredeyse nakit paranın yerini almaktadır. Herkesin cüzdanında birden fazla kredi kartı bulunmakta ve kredi kartları ile yapılan harcamalar büyük rakamlara ulaşmaktadır. Bankalar, kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlere birden çok yöntem sunmaktadır.

Kredi kartı başvurusunda bulunacak olanların ve bankaların en çok tercih ettiği yöntem olarak SMS ile kredi kartı başvurusu öne çıkmaktadır. Hemen her banka, müşterilerinin kredi kartı taleplerini en hızlı şekilde karşılamak amacıyla SMS ile kredi kartı başvurusu almaktadır. Bu sayede, müşterilerine onay sürecinin hızlı şekilde aşılmasını ve zaman kaybı yaşanmamasını sağlamaktadır.

SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak için her bankanın belirlediği talimat ve yönergeleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Buna göre bazı bankaların SMS ile kredi kartı başvurularını sizler için derledik;

Ziraat Bankası SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak:

Türkiye’nin köklü bankalarından biri olan Ziraat Bankası, maximum kredi kartı başvurularınızı SMS ile de almaktadır. Ön başvuru niteliğindeki hizmetten yararlanmak için cep telefonunuzdan “KART” boşluk “TC Kimlik No” istenen kart limiti ve aylık net gelirinizi yazıp 4747’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Ziraat Bankası SMS ile kredi kartı başvurusu için burayı tıklayın.

Odeabank SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak:

Bank’O Card kredi kartı başvurularınızı artık kolaylıkla yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan “BANKO” boşluk ve “TC Kimlik No” yazarak 8444’e göndermeniz gerekmektedir. SMS ile yapacağınız işlemlerinizde ücret alınmamaktadır.

Odeabank SMS ile kredi kartı başvurusu için burayı tıklayın.

Yapı Kredi SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak:

Bankacılık sektörünün güçlü ve köklü bankalarından olan Yapı Kredi’nin sunduğu WorldCard kredi kartına “WORLD” boşluk “TC Kimlik No” yazarak kısa mesaj olarak 4421’e yollayarak SMS ile başvurabilirsiniz.

Yapı Kredi SMS ile kredi kartı başvurusu için burayı tıklayın.

Bank Asya SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak:

Türkiye’nin genç ve dinamik bankalarından olan Bank Asya’nın AsyaCard kredi kartına “AsyaCard” yazıp 2792’ye SMS ile göndererek başvuru yapabilmektesiniz.

Bank Asya SMS ile kredi kartı başvurusu için burayı tıklayın.

İş Bankası SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak:

Ülkemizin büyük ve en eski bankalarından olan İş Bankası, kredi kartı başvurularınızı SMS yoluyla da kabul etmektedir. İş Bankası maximum kredi kartı için “MAXIMUM” boşluk “TC Kimlik No” yazarak 4402’ye kısa mesaj yollamanız yeterlidir.

İş Bankası SMS ile kredi kartı başvurusu için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir