Sultanahmet köftecisi bayilik şartları

Reklamlar


Sultanahmet köftecisi bayilik şartları: Yeni bir iş kurmak isteyen ve kendi işini yapmayı hedefleyen yatırımcılar için, mükemmel bir iş fikri olan Sultanahmet köftecisi bayiliği ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. İyi bir marka ile köfte restoranı açmak isteyenler için, Sultanahmet köftecisi bayilik şartlarını inceledik. İşte, detaylar;

Firma, yatırımcıya sağlıklı bir işletme planı oluşturabilmesi için destek sağlamakta ve restoran döngüsüyle ilgili yol göstermektedir. Bunun yanı sıra açılacak olan restoranın başarılı olabilmesi ve hatasız işleyebilmesi için önerilerde bulunmakta ve sizlere destek araçlar sunmaktadır. Franchise alacak olan yatırımcılarına 16 haftalık bir eğitim programı uygulamaktadır. Bu süreçte ürünlerin kalitesinden tutun da istikrarı hakkında da fikir sahibi olabilecek, restoran işletmesi ve yönetimi ile ilgili gerekli bilgileri edinebileceksiniz.

Mekan ve mimari uygulamalar:

Sultanahmet köftecisi açmak istediğiniz yer, verilmesi gereken en önemli karardır. Restoranın faaliyet göstereceği lokasyonun belirlenmesi için, dilerseniz firmanın deneyimli personeli sizlere yardım edecek ve en iyi yeri bulmanız için çalışacaktır. Yerin belirlenmesi ve firma tarafından uygun görülmesi halinde, öncelikle mimarlık ve tasarım grubu bir proje hazırlayacaktır. Hazırlanan proje müşteriler için davetkar ve ailelerin rahat edebileceği bir ortam olarak tasarlanmaktadır. Bunları yaparken de maliyet açısından en uygun olacak şekilde olmasına çalışılmaktadır.

Pazarlama, iletişim, kalite ve gelişim:

Sultanahmet köftecisi, yatırımcısına her türlü destek araçlarını içeren tam bir paket hazırlamakta ve sunmaktadır. Bu pakette, açılış için sağlanacak geniş bir destek, yerel reklamlar ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ile birlikte pazarlama fikirleri de yer almaktadır. Firma, bayisinin medya faaliyetlerini, sponsorluk fırsatlarını ve halkla ilişkilerini de destekleme yönünde oldukça cömert davranmaktadır.

Sultanahmet köftecisi kalite ve gelişim ekibi, müşterilere en iyi ürünlerin sunulabilmesi amacıyla, yerel veya uluslar arası alanda piyasa trendlerini araştırıp uygulanmasına çalışmaktadır. Müşterilere sunulan ürünlerin özelliklerinden paketlemeye kadar, birçok konuda piyasa trendlerinin bir adım önünde olmanız için çaba göstermektedir.

Sultanahmet köftecisi bayilik şartları ile ilgili daha detay bilgiyi firmayla irtibata geçerek alabilir, en güncel bilgileri ilk ağızdan öğrenebilirsiniz. Ülkemizde uzun yıllardır geleneksel lezzetleri en iyi şekilde sunan firmalardan biri olan Sultanahmet köftecisi, yeni bayilikleri ile daha geniş kitlelere hizmet vermeye devam etmektedir.

 

İletişim tel:   +90 216 527 53 10 ( İstanbul )

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir