Tadım Pizza franchise şartları

Reklamlar


Tadım Pizza franchise şartları: Pizza sektörü son yılların en gözde iş alanlarından biri. Bu nedenle kendi işini kurmak isteyen birçok girişimci bu alana yatırım yapmaktadır. Yazımızda franchise veren markalardan biri olan Tadım Pizza franchise şartlarını ve uygulamalarını inceledik. İşte, detaylar;

1984 yılında Ankara Fuar Sokakta kurulan Tadım Pizza, ikinci şubesini 1986 yılında yine Ankara’da açtı. 1990 yılında da Ankara’nın ünlü caddelerinden olan Tunalı Hilmi’de üçüncü şubesiyle Ankaralılara hizmet vermeye devam etti. 1992 yılına gelindiğinde de Türkiye’de yeni yeni uygulanmaya başlanan franchise sistemi uygulamasına geçti. Bu sayede Tadım Pizza’yı bilen birçok girişimci için önemli bir iş fırsatı ortaya çıktı ve franchise sistemiyle tüm ülkede şubeler açmaya başladı. Bugün başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde 30’u aşkın şubesiyle Tadım Pizza müşterilerine hizmet vermektedir.

Neden Tadım Pizza?

Faaliyetine başladığı ilk günden bugüne Türkiye’nin bilinen markaları arasına girmiştir. Tadım Pizza, sağlıklı ve lezzetli ürünleriyle her geçen gün daha da büyümektedir. Ürünlerinde en taze malzemeleri kullanmakta, pizza hamurlarını her gün açarak müşterilerine ulaştırmaktadır. Ürün çeşitliliği olarak oldukça zengin bir yelpazeye sahip olan marka, menüsünde makarna çeşitlerini, sandviçleri, salataları, tatlıları ve türlü aperatifleri barındırmaktadır.

Tadım Pizza franchise sistemi:

Verimli bir iş modeli olan franchise, başarısını kanıtlamış olan markaların deneyimlerini, markaların gücünü girişimcilerle paylaşmalarını sağlayan bir sistemdir. Franchise ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimciler tek başına mücadele etmekten kurtuluyorlar. Ana firmayla yaptıkları franchise sözleşmesi ile başarıya ulaşmaktadırlar. Tadım Pizza da bu verimli iş modeli ile girişimcilere çok cazip bir iş imkanı sunmaktadır.

Tadım Pizza franchise adayları, öncelikle firmanın resmi web sitesindeki başvuru formunu doldurarak müracaat edebildikleri gibi, telefon, e-posta veya şahsen de başvuruda bulunabilmektedirler. Franchise adaylarının başvuruları şirket yetkililerince incelenmekte ve uygun görülen adaylarla mülakat gerçekleştirilmektedir. Sonrasında restoranın açılacağı bölge, şehir ve lokasyon incelemeye alınmaktadır. Bu konularda beklenen koşullar sağlandığında da franchise sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır ve giriş bedeli girişimciden tahsil edilir. Sisteme giriş bedeli karşılıklı görüşmelerle netleştirilir ve yatırımcıdan talep edilir.

Franchise alan girişimciye hizmet içi eğitimler vermekte ve sistemin işleyişini düzenli olarak denetlemektedir. Bu sayede her franchise restoranın aynı kalite standartlarında hizmet vermesi hedeflenir. İşletmecilere açılıştan önce ve sonra operasyonel destekler ile satış pazarlama destekleri de sağlanmaktadır.

Tadım Pizza franchise’ı alarak karlı bir iş anlaşması yapmış olursunuz. Franchise başvurusu için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İletişim tel: +90 312 219 0 444

Web site: www.tadimpizza.com.tr

e-posta: bilgi@tadimpizza.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

2 Yorum yapılmış

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir