Tarım kredisi veren bankalar

Reklamlar


tarım kredisi veren bankalar

Tarım kredisi veren bankalar: Tarım, ülkemizin en önemli ve başlıca gelir kaynaklarını ifade etmektedir. Türkiye’nin önde gelen bankaları tarım kredisi konusunda çok cazip ve özel krediler hazırlamaktadırlar. Çiftçilere ve tarım üreticilerine olan destek cumhuriyetin ilanından bu güne sürekli olmuştur. Örneğin Türkiye’nin en eski ve köklü bankalardan olan Ziraat Bankası’nın kuruluş amacı da tarım ve çiftçiye destek vermektir.

Ziraat Bankası’nın tarım kredileri, uzun vadeler ve cazip faiz oranları ile çiftçilerin ve üreticilerin her zaman yanında olmuştur. Oldukça çeşitli tarım kredileri sunmakta olan Ziraat Bankası’nda sulama kredisi, seracılık kredisi, arazi alım kredileri, tarım makineleri kredisi, işletme giderlerine yönelik krediler ve organik tarım kredileri şeklinde değişik kredi seçenekleri ihtiyaca göre hazırlanmıştır.

Ziraat Bankası, hem gerçek hem de tüzel kişilere tarım faaliyetlerine yönelik farklı tarım kredileri sağlamaktadır. Tarım kredisi veren bankalar arasında asıl amacı bu olan Ziraat Bankası’na gidip tarım kredileri ile ilgili detaylı bilgiler alma imkanına sahipsiniz. İhtiyacınıza göre ne tür bir kredi kullanacağınıza karar vermek için banka yetkilileri sizlere her türlü yardımı sağlayacaktır.

Kuruluş amacı kredi sağlamak olan Yapı Kredi bankası da tarım kredisi veren bankalardan biridir. Yapı Kredi tarım kredi türleri olarak; Besicilik kredisi, traktör kredisi, süt hayvancılığı kredisi, tarımsal üretim kredisi, sera kurulum kredisi ve tarımsal yatırım kredilerini sayabiliriz. 60 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla tarım kredisi konusunda iddialı olan Yapı Kredi bankası şubelerine giderek daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Bir diğer tarım kredisi veren banka da Denizbank’tır. Denizbank tarım kredilerinde farklı yatırım ve ihtiyaçlara yönelik değişik kredi seçenekleri, uygun faiz ve vade imkanlarıyla sunulmaktadır. Geniş çaplı bilgi edinmek için en yakın Denizbank şubesine giderek müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve tarım kredisi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Tarım kredisi veren bankalar;

Ziraat Bankası Tarım Kredisine başvurmak ve detay bilgi için burayı tıklayın.

TEB Tarım Kredisine başvurmak ve detay bilgi için burayı tıklayın.

Denizbank Tarım Kredisine başvurmak ve detay bilgi için burayı tıklayın.

Finansbank Tarım Kredisine başvurmak ve detay bilgi için burayı tıklayın.

Garanti Bankası Tarım Kredisine başvurmak ve detay bilgi için burayı tıklayın.

Yapı Kredi Tarım Kredisine başvurmak ve detay bilgi için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir