Tatlıses çiğ köfte Bayiliği ve Bayilik şartları

Reklamlar


Tatlıses çiğ köfte bayiliği nasıl alınır ve bayilik şartları nelerdir, işte tatlıses çiğ köfte bayiliği hakkında bilmeniz gerekenler. 1990 yılında ünlü ses sanatçısı İbrahim Tatlıses tarafından temeli atılan Tatlıses şirketler grubu bünyesinde 2010 yılında kurulan Tatlıses çiğ köfte, ülke çapında bayilikleri bulunan ve bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Çiğ köfte bayiliği almak isteyenler için Tatlıses çiğ köfte markasını ve şartlarını sizler için inceledik.

“Yemediğimiz hiçbir şeyi yedirmiyoruz” sloganıyla yola çıkan firma, ilk önce insan sağlığını düşünerek bugünlere dek hizmet vermiştir. Çalışmalarında müşteri memnuniyetine büyük önem veren Tatlıses çiğ köfte, üretiminden sunumuna kadar her süreçte çok büyük bir titizlikle faaliyetlerini devam ettirmektedir. Çiğ köfte imalatı yapabilmek için her türlü belgeye sahip olduğu gibi, Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtabilecek bilgi ve tecrübeye de sahip olan bir firmadır.

Tatlıses çiğ köfte üretmekte olduğu ürünlerin tamamında yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Özellikle çiğ köfte üretimi için gerekli olan bulgur, salça ve baharat malzemelerini Urfa’dan özel olarak getirtmektedir. Yaklaşık 1000 metrekarelik kapalı alana sahip bir fabrika’da tüm ürünler hijyenik koşullarda üretilmektedir.

Bayilik şartları ve franchise bedeli

Türkiye’nin marka gücü en yüksek çiğ köftecisi olan Tatlıses çiğ köfte, bu alanda yatırım yapmayı düşünen girişimcilerin önünü açmak için ne gerekiyorsa yapmaktadır. Uzun senelerin getirdiği tecrübe ve markası ile girişimcilerine düşük riskli ve çok kazançlı bir iş kurarak, kendi işlerinin sahibi olmalarına imkan sağlamaktadır. Ayrıca girişimciler, bayilik aldıktan sonra bağımsız bir şekilde kendilerine yol çizebilmektedirler. Tatlıses markası bu bayiliklerle çok daha fazla kitle tarafından bilinecek ve tanınacaktır.

Bayilik almak için, öncelikle bayilik başvuru formunu doldurmanız ve göndermeniz gerekmektedir. Başvurunuzun incelenmesinden sonra, firma yetkilileri sizi arayarak gerekli şartları ele alırlar ve anlaşma sağlandıktan sonra da karşılıklı olarak sözleşme imzalanır. Sözleşme şartları, her iki tarafın da haklarını koruyucu özelliktedir ve firma ilk günden itibaren de eğitimler vererek girişimcilerini iş hayatına hazırlamaktadır. İşletmede çalışacak olan personele ve iş sahibine pazarlama, işletme ve sunum eğitimleri verilmektedir. Gerekli eğitimler alınsa bile, daha sonra ihtiyaç duyulduğunda firmanın deneyimli ekibi girişimcilerinin her zaman yanında olmaktadırlar.

Tatlıses çiğ köfte, yeni açılacak bayilik için yaya trafiğinin yoğun olduğu yerleri istemektedir. İş yerinde yapılacak olan dekorasyon ve dizayn çalışmaları da firma konseptine uygun olarak gerçekleştirilmelidir ve bu konuda firma deneyimli ekip sağlar. Yeni bayilik alan girişimciye zengin bir reklam desteği sağlanmaktadır. Ana firmanın bünyesinde yer alan müşteriler varsa bunlar bayinin müşteri portföyüne aktarılmaktadır. Franchise bedeli olarak istenecek olan rakam firma yetkililerince belirlenmekte ve tarafınıza iletilmektedir.

İşyeri açılışında firma size açılış için özel ikramlar hazırlamaktadır. Bu ikramlardan ilki tabi ki çiğ köftedir. Size hediye olarak verilen çiğ köfteleri satıp, kısa sürede yatırımınızı geri almış olursunuz. Bu noktadan sonra da artık %100 gibi oldukça yüksek bir kar marjı ile satışlarınıza devam edebilirsiniz. Ayrıca Tatlıses çiğ köfte markası altında lahmacun, pide, içli köfte ve künefe satışlarını yapma imkanına da sahipsiniz.

Bütün bu ürünler Tatlıses fabrikalarında el değmeksizin üretilmekte ve bayiliklere vakumlu poşetler içerisinde günlük olarak sevk edilmektedir. Bayilikler belirli dönemlerde denetlenmekte, firma misyonuna uygun olarak çalışmalar yapılıp yapılmadığı gözlemlenmektedir. Bu denetlemeler sırasında gerekli görülürse ara eğitimler de verilmektedir.

Tatlıses çiğ köfte bayiliği alacak olan girişimciler aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşarak en güncel bilgileri edinebilir ve başvuru yapabilirler.

İletişim tel: 0530 281 59 81

0541 598 20 02

Web site:      www.tatlisescigkofte.com

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir