Tc no ile findeks kredi notu öğrenme ve sorgulama

Reklamlar


findeks-kredi notu sorgulama-435

Tc no ile findeks kredi notu öğrenme ve sorgulama

KKB tarafından takip edilen ve 9 büyük bankanın ortaklaşa hareket ettiği findeks kredi notu sorgulama ve öğrenme sitesinde, düzenli kredi ödeme ve bankalarla ilişkinizin iyi olması durumunda kredi notunuz yüksek çıkar, şayet ödemeleriniz düzenli değil ve bankalardaki herhangi bir ürün ile ilgili olarak avukatlık olduysanız ya da düzenli ödeme yapmıyorsanız findeks kredi notunuz düşük çıkar.

Peki kredi notumu nasıl öğrenebilirim, kredi notu sorgulama ücretsiz mi?

Kredi notunuzu öğrenmek için findeks.com.tr adresine girerek tc no ile sorgulama yapmanız mümkün, ancak özel ve ticari bir kurum olduğu için, kredi notu sorgulama bir kereye mahsus ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Türkiye hizmet veren dokuz büyük banka ve KKB olarak da bilinen Kredi Kayıt Bürosu ile ortak bir şekilde kurulan Findeks, herkes için çok özel bir hizmet veriyor. Kredi notu hesaplama ile bankalara başvuru yapmadan önce kredi alma olasılığınız hakkında bilgi alabilirsiniz ve o kredi notunu sorguladığınız zamana kadar olan işlemlerinizin geri dönüşümlerini alabilirsiniz.

TC No ile kredi notu sorgulama ise çok kolay, findeks.com.tr adresine girerek üyeliğinizi başlatın ve kredi notunuzu saniyeler içinde öğrenin, sadece tc kimlik numaranızla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi notu hesaplama işlemi nasıl gerçekleşiyor?

Son zamanlarda gerçekleşen yasal düzenlemeler ile, kredi notu kredi çekerken çok önem teşkil etmektedir, kredi notu 500’den 1800’e kadar verilen bir puanlama sistemi ile kredi kariyerinizi belirliyor

Kredilerin dışında bankalardan alınan kredi kartlarının aylık taksitlerini ödenmemesi veya geciktirilmesi durumunda kredi notu anında düşer. Bir kişinin kredi notu hiç olmayabilir. Bu, o kişinin bankalar ile herhangi bir işlem yapmadığını gösterir. Kredi notunun alınabilmesi için bir bankanın kredini kartını kullanmak veya bankadan daha önce kredi çekmiş olmak gerekir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

8 Yorum yapılmış

  1. adem şen
  2. z.nurhan yürük
  3. satilmis
    • ismail kalın
  4. gokhan
  5. züleyha
  6. OSMAN

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir