TEB bireysel kredi

Reklamlar


teb bireysel kredi

Kişiye özel çözümlerle her türlü nakit gereksinimleri için TEB bireysel kredi seçeneklerinden yararlanma imkanına sahipsiniz. Bankanın talep ettiği belgelerle birlikte TEB şubelerinden herhangi birine giderek kredinizi 24 saat gibi kısa bir süre içinde alabilirsiniz.

TEB bireysel kredi kullanımlarınızda faiz oranlarında yaşanan değişikliklerden etkilenmeden sabit taksitlerle geri ödeyebilmektesiniz. 36 aya varan TEB bireysel kredinizi hesaplama için buraya tıklayın.  

TEB bireysel kredi başvurusunda gereken evraklar:

Kredi kullanan kişiye ait nüfus cüzdanı fotokopisi.

Geliri gösteren maaş bordrosu ya da çalışılan kurumdan alınan gelir gösterir yazı.

Serbest meslek sahibi olanlar son üç yıla ait bilanço, vergi levhası fotokopisi ve ticaret sicil gazetesini ibraz etmek zorundadır. TEB bireysel kredi başvurusu için buraya tıklayın.

TEB bireysel kredi çeşitlerinden olan konut kredisi taleplerinizde 120 aya varan vadeler, uygun kredi faiz oranı ve ödeme seçeneklerinden bankanın talep ettiği belgelerin eksiksiz tamamlanması halinde hızlı bir şekilde yararlanabilmektesiniz. Konut kredisini kısa zaman içinde değerlendiren TEB, hayalini kurduğunuz eve bir an önce kavuşmanızı sağlamaktadır.

Sıfır km veya ikinci el taşıt kredilerinden de 48 aya varan vade ve en uygun kredi faizi ile yararlanma imkanına sahipsiniz. Hayallerinizi süsleyen otomobile 24 saat gibi kısa bir sürede sahip olabilirsiniz.

TEB bireysel kredi hesaplaması için buraya tıklayın.

TEB bireysel kredi başvurusu için buraya tıklayın.

TEB bireysel kredilerle ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir