Teb Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Reklamlar


teb kredi kartı-837

Teb Bonus Kredi Kartı Başvurusu: Türkiye Ekonomi Bankası’nın kısaltılması şeklinde karşımıza çıkan TEB bankası ülkemizde faaliyetlerini sürdüren orta ölçekli bankalardan bir tanesidir. Pek çok orta ölçekli sermayeye sahip bankada olduğu gibi TEB bankasında da rekabetçi koşullara ayak uydurabilmek için bir çok kredi ve kredi kartı ürünü ile ayrıcalıklar sağlanmakta, müşterilerin ilgisi çekilmektedir.

Özellikle kredi kartı ürünleri incelendiğinde bankanın bir çok farklı kredi kartı ürünü ile farklı kesimleri hedef kitle olarak belirledi ve toplumun içerisinde bulunan farklı zümrelere özel kampanyalar sunabilecek kredi kartı ürünleri sunmaktadır.

Detaylı şekilde inceleme altına almış olduğumuz TEB kredi kartı başvurusu ile ilgili tüm detaylar ile başvuru kanallarını sizler için araştırdık. Birlikte inceleyelim;

Teb Kredi Kartı Başvurusunda İstenen Evraklar

Kredi kartı başvurularında genelde tüm bankalarda aşağıda yer alan evrak ve belgeler talep edilmektedir.

* TC Kimlik belgesi ve fotokopisi.

* Gelir belgesi (Gelir idaresi başkanlığından alınacak ancak aşağıda yer alan maaş belgelerini yerine getirecek olursanız almanıza gerek yoktur.)

* Sigortanız olmadan çalışıyorsanız çalıştığınız işletmeden alacağınız imzalı ve kaşeli olarak düzenlenmiş olan maaş belgenizi eklemelisiniz.

* Sigortanız bulunuyorsa çalıştığınız işletmenin muhasebe bölümünden veya SGK’dan alacağınız ve firmanıza imzalatarak kaşeleteceğiniz maaş bordronuzu eklemelisiniz.

* Emekliyseniz emekli maaş kartınızı veya emekli maaşınızı aldığınız bankadan alacağınız belgenizi eklemelisiniz.

* Öğrenciler ise öğrenci belgelerini eklemekle birlikte hiç bir gelirleri bulunmuyor ise bankalardan kredi kartı alabilecek kriterleri taşıyan kefil göstermelidir.

* Son olarak ikamet ettiğiniz adrese ait son 2 aylık su ve doğalgaz faturaları gibi rutin faturaların dosyaya eklenmesi gerekiyor. (Bu sayede bankaya ikamet adresinizi belgelendirmiş olacaksınız.)

Teb kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

Bir çok farklı mecra üzerinden Teb kredi kartı başvurusu gerçekleştirmeniz mümkün.

Şubeden Teb Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde genellikle belirli bir yaş ortalamasının üzerinde olan bireylerin bankacılık işlemlerini gelişmiş mecralar olan internet ve telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirmek yerine şubelerden gerçekleştirdiğini biliyoruz. Şubelerden gerçekleşen başvurular gereksiz zaman kaybı ve efor harcamamıza neden olsa bile toplumun bir çok kesimi tarafından en garantili yöntem olarak görülüyor.

* Şubeden Teb kredi kartı başvurusu gerçekleştirmek için size en yakın banka şubesini ziyaret ediyorsunuz ve buradan seçmiş olduğunuz kredi kartı ürününe ait başvuru formunu memurdan talep ederek eksiksiz şekilde dolduruyorsunuz.

* Şubelerden gerçekleştireceğiniz başvurularda banka memurunun size yardım edeceğini ve başvuru formunu doldururken eksiklerinizi belirterek başvurunuzu doğru şekilde yönlendireceğini düşünecek olursak bu bir artı olacaktır.

* Teb şubelerinden gerçekleştireceğiniz başvurular ortalama olarak 1 iş günü içerisinde değerlendirilerek sisteme kayıtlı telefonunuz üzerinden size bildirilecektir.

İnternetten Teb Kredi Kartı Başvurusu

İnternet hayatımıza girdiğinden beri artık bir çok işlemi hiç yorulmadan oturduğumuz yerden gerçekleştirebiliyoruz. Özellikle bankacılık işlemleri gibi önemli zaman ayırdığımız işlemleri internetten halledebiliyor olmak çok büyük avantaj sağlıyor.

* İnternet üzerinden gerçekleştireceğiniz başvurular için Teb.com.tr adresini ziyaret ederek buradan kredi kartları bölümüne giriyoruz ve seçmiş olduğumuz kredi kartı ürününe ait olan bölüme girerek başvuru formunu dolduruyoruz.

* İnternetten gerçekleştireceğimiz başvurularda özellikle aylık belgelendirebileceğimiz gelirimizi eksiksiz şekilde belirtmeliyiz, aksi halde kredi ön başvurumuz onaylansa bile gelirinizi fazla yazıp belgeleyemezseniz kredi başvurunuz onaylanmayacaktır.

* İnternetten gerçekleşen başvurular için değerlendirme süresi ortalama olarak yarım gündür.

Telefon ile Teb Kredi Kartı Başvurusu

Günümüz teknolojik alt yapısı ile alimizde bulunan akıllı telefonlarımız ile kolaylıkla bankacılık işlemlerimizi gerçekleştirebileceğimiz ve sms bankacılığı ile bir çok bankacılık işlemlerimizi gerçekleştirebileceğimiz gibi telefon bankacılığını arayarak kolaylıkla kredi ve kredi kartı ürünlerine başvuru gerçekleştirebiliyoruz.

* Telefon ile Teb kredi kartı başvurusu için 0850 200 0 666 numaralı telefonu arayarak buradan çağrı merkezinde görevli olan memura ulaşabilmek için telefonunuzun tuşlarını kullanarak kredi kartı başvurusu bölümünün numaralarını tuşlayarak ilerlemelisiniz.

* Buradan Tc Kimlik numaranızı girdikten sonra banka memuru ile görüşme aşamasına geliyorsunuz ve kredi kartı başvurunuzun onayını kendisine gerçekleştiriyorsunuz. Banka memuru güvenliğiniz için size bazı güvenlik soruları soracaktır.

* Tc Kimlik numaranız üzerinden banka sizinle ilgili gerekli incelemeleri gerçekleştirerek ortalama olarak bir iş günü içerisinde başvuru değerlendirmenizi telefonunuz üzerinden iletmektedir.

Aşma aşama incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Teb kredi kartı başvurusu ile ilgili konuya eklemek istediğiniz veya diğer okuyucularımızla tartışmak istediğiniz tüm konular ile ilgili yorumlar bölümünü kullanabilirsiniz.

Not: Buna ek olarak aylık sabit gelirinizin çok üzerinde gerçekleştireceğiniz harcamalara bağlı olarak bankalara borcunuzun geri ödemesini gerçekleştiremeyecek olursanız alacaklarının tahsilatını gerçekleştirmek üzere icra yoluna başvuran bankalar ağır yaptırımlar gerçekleştirmekedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir