TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Reklamlar


teb bankası ihtiyaç kredisi-30

Teb İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları: TEB Bankası ülkemizde yer alan rekabetçi piyasa içerisinde kendine yer bulmuş ve sürekli olarak güncel kampanyalar ile müşterilerine ayrıcalıklar sağlamayı hedefleyen bir bankadır. Özellikle Teb Kredi ürünleri incelendiğinde pek çok avantajlı faiz oranı olduğunu görmekteyiz.

İhtiyaç kredilerini incelediğimizde genellikle 50 bin TL sınırına kadar kredi notuna göre kullandırılabilmekle birlikte maksimum 36 ay geri ödeme vadesi ile sunuluyor. Sizler için tüm detaylarıyla birlikte incelediğimiz Teb ihtiyaç kredisi faiz oranları ve kredi detaylarını araştırdık. Birlikte inceleyelim;

Teb Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

  • Kredi Tutarı : 5.000 TL
  • Kredi Faiz Oranı : % 1.23
  • Kredinin Geri Ödeme Vadesi: 36 Ay
  • Kredinin Toplam Masrafı: 25 TL
  • Kredinin Aylık Taksit Ödemesi: 180.04 TL
  • Kredinin Toplam Geri Ödemesi: 6.506.44 TL

TEB İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Evraklar

* Tc Nüfus Cüzdanı

* Gelir idaresi başkanlığından alınacak gelir belgesi.

* Sigortalı çalışıyorsanız SGK’dan alınacak maaş bordrosu.

* Sigortasız çalışanlar için imzalı kaşeli maaş dilekçeleri.

* İkamet ettiğiniz eve ait son 3 aylık su, elektrik ve doğalgaz faturaları.

* Öğrenciler için eğitim gördükleri kurumlardan alacakları öğrenci belgeleri.

* Emekliler ise emekli maaş belgelerini eklemeli. (Emekli maaşlarını alacakları bankalardan alacaklar.)

TEB İhtiyaç Kredisi Hangi Amaçlarla Kullanılır?

* Evlilik kredileri

* Eğitim kredileri

* Sağlık giderleri için krediler

* Ev tadilatı ve dekorasyonu için krediler

* Alışveriş ve tatil giderleri için krediler

En Fazla Ne Kadar TEB İhtiyaç Kredisi Kullanılabilir?

İhtiyaç kredileri Merkez Bankası tarafından sınırları belirtilmiş olan kredilerdir ve buna göre rekabetçi piyasayı göz önünde bulundurarak 50 Bin TL oranına kadar sorunsuz şekilde kredi kullanabilmeniz mümkün.

Tabi ki burada kredi notunuza bağlı olarak siciliniz incelenmekte ve belgelendirilebilir geliriniz hesaplanarak buna uygun kredi ürünlerini kullanmanıza izin verilir.

TEB İhtiyaç Kredisinin Onaylanması İçin Yapılması Gerekenler

İhtiyaç kredileri genellikle hizmet ihtiyaçlarını karşılamak için anlık olarak ihtiyaç duyulan ve diğer kredilere oranla daha az miktarlı kredilerdir. İhtiyaç kredileri kolay onaylanması için yapılması gereken bazı adımları birlikte inceleyelim.

* Bankalara yapılan kredi başvuruları olumsuz sonuçlandığında belirli bir süre beklemeden yeniden kredi başvurusu gerçekleştirecek olursanız kredi notunuz çok daha hızlı düşecektir. Bu nedenle bir bankadan olumsuz kredi sonucu aldığınızda 21 gün boyunca asla hiç bir bankaya kredi başvurusunda bulunmamalısınız.

* Kredi notunuzun kredinin onaylanması için çok önemli rol oynadığını unutmamalı ve tüm geçmiş borçlarınızı eksiksiz şekilde ödeyerek sicilinizi temizlemelisiniz. İcralık bir borcunuz bulunmuyorsa kredi başvurunuz borçlarınızı ödedikten sonra onaylanacaktır. Ancak icralık borçlarda genellikle borçların ödenmesinden yaklaşık 6 ay sonra siciliniz temizlenecektir.

* Düzenli ödemeleriniz olan kira, adat, ev faturaları gibi faturaların TEB şubelerinden açmış olduğunuz hesabınızdan otomatik olarak yapılması kredi notunuzun yükselmesine fayda sağlayacaktır.

Uyarı: Detaylı olarak incelemiş olduğumuz TEB ihtiyaç kredisi faiz oranları ile ilgili alınıza takılan her türlü soru, görüş ve öneri için yorumlar kısmından bize ve diğer okuyucularımıza mesajınızı iletebilirsiniz.

Not: Sadece ödeyebileceğiniz kredi ürünlerine başvuru gerçekleştirmelisiniz, aksi halde ödeyemeyeceğiniz krediler ile ilgili bankaların hukuksal yollara başvurarak icra yoluyla alacaklarının tahsilini gerçekleştirdiğini unutmamalısınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir