TEB Kefilsiz Belgesiz Kredi Nasıl Alınır

Reklamlar


TEB

TEB Kefilsiz Belgesiz Kredi Nasıl Alınır: Türkiye Ekonomi Bankası, birbirinden farklı kredi fırsatlarını müşterilerine sunuyor.  Kefil ve belge talep etmeden kredi veren Türkiye Ekonomi Bankasından kredinin alınma şartları en çok merak edilenlerin başında geliyor. TEB kefilsiz belgesiz kredi nasıl alınır? Sorusuna cevap bulacağınız makalemizde, Türkiye Ekonomi Bankası’nın verdiği ihtiyaç kredisinden biraz bahsedelim.

TEB minimum 1000 TL maksimum 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu kredilerin alımlarında herhangi bir kefil veya belge istemeyen TEB, başvuruda bulunan müşterilerinin kredi notlarını değerlendirmektedir. Bankacılık hizmeti geçmişi temiz olan ve ödemelerinde sorun yaşatmayan müşteriler, kolay bir şekilde kredi fırsatlarından yararlanabilmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankasında 3 aydan 36 aya kadar kredi verilmektedir. Aylık faiz oranı %1,27 olarak belirlenmiştir. Sigorta masrafları ile alınan kredinin vade sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

TEB Kefilsiz Belgesiz Krediye Başvurular Nasıl Yapılmaktadır?

Kredi başvurularında en çok ilgi gören bankaların başında gelen Türkiye Ekonomi Bankasının, başvuru işlemlerini farklı yollarla yapabilirsiniz. Özellikle internet üzerindeki başvuruların ağırlık kazandığı TEB de, Türkiye Ekonomi Bankasının resmi internet sitesine giriş yapıp form bilgilerini doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasıyla müşterilere dönüş yapılmakta ve kredi çekimi için gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bir diğer başvuru yolu ise en yakın TEB şubesine giderek banka yetkililerine kredi talebini iletmektedir. Başvuru sonucunuz olumlu olduğu takdirde bankadan paranızı alabilir ve işlerinizde kullanabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir