TEB kredi kartı başvurusu

Reklamlar


teb kredi kartı başvurusu

TEB kredi kartı başvurusu online ve telefon ile başvuru nasıl yapılır işte detaylar. Ülkemizin önde gelen bankalarından biri olan TEB (Türk Ekonomi Bankası), müşterilerine bonus’un bütün özelliklerine sahip kredi kartları ile de hizmet vermektedir. TEB bonus kredi kartı ile harcama yaptığınızda bonus kazanabilmekte, taksitli alışveriş yapabilmektesiniz.

TEB kredi kartı başvurularınızı internet üzerinden ve telefon ile de yapabilmektesiniz. Kullanmaya başladığınız kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatlarınızı verebilir, faturalarınızı zamanında ödeyebilirsiniz. TEB kredi kartı ile hafta içinde yapacağınız 100 TL’lik harcamanız karşılığında hafta sonu sineme ve tiyatro etkinliklerinden %50 indirimli olarak faydalanabilmektesiniz.

TEB bonus kredi kartınız ile harcama sözü verdiğinizde de 500 TL’ye varan bonus kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Kredi kartınızla nakit avans çekebilme imkanının yanı sıra banka kartı yerine de kullanabilmektesiniz. Ek kart çıkartabilir ve bonus kazanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca avans mil özelliği ile de dünyanın her yerine dilediğiniz bir havayolundan bilet alarak bedava uçabilirsiniz.

İnternetten teb kredi kartı başvurusu yapmak:

TEB’in farklı kredi kartlarına başvurmak ve bu kredi kartlarından birine sahip olabilmek için web sitesinden ya da cepteTEB internet şubesi üzerinden başvuru yapma imkanına sahipsiniz. Web sitesinin ana sayfasında yer alan kartlar sekmesine tıkladığınızda, TEB’in sunduğu kredi kartları ile ilgili bilgilere ulaşabilir, hemen başvurun butonunu tıklayarak da başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sayfasında sizden istenen bilgileri hatasız doldurmanız başvurunuz için yeterli olacaktır.

Telefon ile teb kredi kartı başvurusu yapmak:

TEB kredi kartı başvurularınız için 0850 200 06 66 no’lu telefonu aramanız yeterlidir. Telefondaki yönergeleri izleyerek TEB kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

TEB kredi kartı başvurusu için burayı tıklayın.

CepteTEB kredi kartı başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir