TEB Kredi Kartı Limit Arttırma

Reklamlar


teb-bankasi-9949

TEB Kredi Kartı Limit ArtırmaTürk Ekonomi Bankası kredi kartı konusunda geniş bir müşteri kitlesi olan bir banka konumundadır. Avantajlı seçenekler sunan kredi kartlarıyla hizmet veren Türk Ekonomi Bankası müşterileri, kredi kartı limitinin yeterli gelmediği durumlarda limit artırma talebinde bulunmaktadır.

TEB kredi kartı limit artırma işlemleri size en yakın Türk Ekonomi Bankası şubelerinden yapılabilmektedir. Vereceğiniz dilekçe ile limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Talebin iletilmesiyle birlikte banka, müşteri hakkında incelemeler yapmakta ve uygun bulunması halinde limit artırımı yapılmasına karar verilmektedir.

Limit artırma işlemlerinde kişinin gelir durumunun büyük önemi bulunmaktadır. Gelir durumu iyi olan kişilerin kredi kartı limitlerinde artış yapılabilmektedir. TEB kredi kartı limit artırma işlemlerinde kredi notunuzun da büyük önemi bulunmaktadır.

Geçmiş dönemlerde yapmış olduğunuz ödeme düzeninizden kaynaklı olarak limit artırımı yapılabilmektedir. Ödemelerini düzenli olarak yapan ve kredi notu yüksek olan kişilerin artırım talebinin kabul edilme şansı yüksektir.

Türk Ekonomi Bankası’nda limit artırma işlemleri için şubeye gidemiyorsanız, müşteri hizmetleri aracılığıyla da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 0850 200 06 66 numaralı telefonu arayarak kredi kartı limit artırım talebinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Talebiniz banka kayıtları altına alınarak incelenmektedir. Sonucun olumlu olması halinde sonuç bilgisi müşterilerle paylaşılmakta ve kredi kartı limiti artırılmaktadır. Yapmış olduğunuz limit artırımı talep işlemlerinin sonucu için yine aynı numarayı arayarak başvurunuzun son durumunu sorgulayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir