Tekstilbank kredi kartı başvurusu

Reklamlar


tekstilbank kredi kartı başvurusu

Tekstilbank kredi kartı başvurusu

Tekstilbank kredi kartına sahip olanlar Bonus’un sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilmektedirler. Dünyanın her yerinde geçerli olan Bonus ile üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapabilmektesiniz. Hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki tüm alışverişlerinizde bonus kazanabilir, bu bonuslarınızı da bedava alışveriş şeklinde değerlendirebilirsiniz.

Tekstilbank bonus kredi kartınıza sayısız ek kart alabilir, nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Kart yenilemelerinizi acil bir şekilde yapabilir, nakit avans hizmetlerinden her zaman yararlanabilirsiniz. Bonus card’ın program ortağı olan yerlerden yaptığınız alışverişlerinizden çok daha fazla bonus kazanabilir, taksitlendirme işlemi de yaptırabilirsiniz.

Tekstilbank bonus kredi kartınız ile yurtiçinde ve yurtdışında visa/mastercard logolu yerlerde harcama yaptığınızda bonus kazanmaya devam edersiniz. Kredi kartınız ile yurtdışında da bulunduğunuz ülke para birimi üzerinden nakit avans kullanma imkanına sahipsiniz.

İnternet ile kredi kartı başvurusu:

Tekstilbank kredi kartı başvurusu için bankanın resmi web sitesi üzerinden işlem yapabilirsiniz. Web sitesine girdiğinizde kredi kartları sayfasındaki hemen başvur butonuna basarak başvurunuzu yapabilmektesiniz. Buradan istediğiniz kredi kartı türünü seçebilir, sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurarak kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir