Ticari kredi veren bankalar

Reklamlar


ticari kredi veren bankalar

Ticari kredi veren bankalar: Genellikle ticaret ile uğraşan iş yeri sahiplerinin kullandığı ticari kredi, Ekonomideki dar boğazların aşılmasında, işletmelerin en önemli finansman kaynaklarından biri haline gelmiştir. Ticari krediler, bütün bankalar tarafından verilmekte olan kredi kalemlerinden biridir. İşletmelerin nakit akışındaki açıklarının kapatılmasında ya da yeni yatırımların yapılmasında kaynak teşkil eden ticari kredileri veren bankaları sizler için derlemeye çalıştık.

Akbank:

Esnafın veya işletmelerin nakit finansmanını sağlamak amacıyla Akbank farklı paketler sunmaktadır. Gönlüne göre öde ve olduğunda öde gibi ticari kredi paketleri sunan Akbank’ın bu kampanyalarından 24 aya varan vadeler ve 50 bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızda faydalanabilmektesiniz. Dilerseniz ödemelerinizi aylık eşit taksitlerle, iki ayda bir eşit taksitlerle, altı ayda bir eşit taksitlerle, üç ay ödemesiz, altı ay ödemesiz veya son taksit balon ödemeli olarak yapabilirsiniz.

Akbank ticari kredisi ile ilgili detay bilgi için burayı tıklayın.

Ziraat Bankası:

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu her türlü gereksinimlerinde taksitli ticari kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Sağladığı uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme planları ile artık işletmelerin ihtiyaçlarını ertelemelerine gerek yok. Taksitli ödeme şeklinde işletmelerin ödeme planlarına uygun olarak hazırlanabilen ticari kredinin vadesi boyunca sabit faiz uygulanmaktadır. Başvurularınız için en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret edin.

Ziraat bankası ticari kredisi ile ilgili detay bilgi için burayı tıklayın.

Finansbank:

Finansbank’ın verdiği ticari krediler kısa, orta ve uzun vadeli ticari krediler olarak ayrılmıştır. İşletmenize uygun özel faiz oranları ve geri ödeme imkanları ile finansman ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Finansbank ticari kredilerine esnek ödeme seçenekleri ve cazip maliyetlerle ulaşma imkanına sahipsiniz.

Finansbank ticari krediler ile ilgili detay bilgi için burayı tıklayın.

Vakıfbank:

İşletmenizle ilgili tüm finansal ihtiyaçlarınızda nakit krediler, gayrinakdi krediler, proje kredileri ve ticari kartlar gibi zengin kredi ürün çeşitleri sunmaktadır. Bunlardan biri mutlaka size en uygun alternatifleri sunacaktır. Değişik vadeler ve geri ödeme alternatifleri ile işletmenizin ödeme kabiliyetine uygun çözümler sunmakta, rahat ödeme imkanı sağlayan değişken taksitlerle veya ödemesiz dönemler belirlenerek sizlere sunulmaktadır.

Vakıfbank ticari krediler ile ilgili detay bilgi için burayı tıklayın.

Garanti bankası ticari krediler ile ilgili detay bilgi için burayı tıklayın.

Yapı Kredi Bankası ticari krediler ile ilgili detay bilgi için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir