Tüm Bankaların Aidatsız Kredi Kartları

Reklamlar


kart ücreti olmayan kredi kartları

Tüm Bankaların Aidatsız,Yıllık üyelik Ücreti Olmayan Kredi Kartları: Ülkemizde kullanılan en yaygın ödeme araçlarından biri olan kredi kartları hem alışveriş yaparken nakit para taşımamak hem de satıcıların sunduğu taksit fırsatlarından yararlanmak açısından bankaların sunduğu oldukça kullanışlı bir hizmettir. Ancak bankalar bu hizmeti sunarken kart aidatı veya diğer adıyla yıllık kart ücreti adı altında çeşitli ödemeler talep edebiliyorlar. Bazı bankalar da müşterileri için yıllık aidat ücreti almadıkları kartlar çıkartıyorlar. Yıllık aidatı olmayan kartları sizin için derlerdik;

İş Bankası – Maximum Aidatsız Kart

Aidatsız maximum kart sahibi iş bankası müşterileri alışverişlerinde taksit yapma ve maxi puan kazanma gibi ayrıcalıklardan yararlanma fırsatı elde ediyor. Kredi kartının yanında bankamatik kartı gibi kullanılması da mümkün olan bu kart sayesinde vadesiz hesabınıza ulaşabilir ve bireysel bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca aidatsız maximum kart sahiplerine özel extra taksit, hediye ürün, maxi puan ve hediye ürünler gibi ayrıcalıklarından da yararlanmanız mümkün.

Akbank – Axess Free Aidatsız kredi kartı

Axess free kart ile yıllık kart aidatı olmadan axess ile anlaşması olan tüm iş yerlerinden çip para kazanabilirsiniz. Taksit imkanı da olan axes free kart müşterileri için oldukça fazla imkan sunmaktadır. Bu imkanlardan bazıları ek kart, sigorta, alışveriş tarifeleri, nakit çözümlerdir. Bu kata sahip olan müşterileri harcamalarını takip edebilmeleri için free bütçem hizmetini aktif ettikleri taktirde diğer kartlardan farklı bütçe planlama imkanı sunuyor.

ING Bank – Pegasus Plus Kart Aidatsız kredi kartı

Pegasus plus kart ING bonus kartın tüm ayrıcalıklarından yararlanmanızı sağlar. Yıllık aidat ücreti istemeyen bu kart ile yapacağınız bütün harcamalarda % 1 uçuş puan kazanabilirsiniz. Pegasus hava yolları ile yapacağınız yolculuklarda ise % 2 uçuş puan kazanabilirsiniz. Ayrıca pegasus plus kart fırsatları alışverişlerinizde ek taksit imkanından yararlanabilir ve anlaşmalı olduğu iş yerlerinde alışveriş yaparak bonus puan toplayabilirsiniz.

Garanti Bankası – Bonus Flexi Aidatsız kredi kartı

Yıllık kart ücreti talep etmeden alış veriş yapma imkanı sağlayan bir diğer kart da Flexi kartın ayrıcalığı yaptığı kampanyalar sayesinde bol bonus kazandırmayı amaçlamasıdır. Bonus flexi kartın taksitlendirme özelliğinin yanı sıra taksit erteleme özelliği sayesinde de ödemelerinizi ertesi aya erteleyebilirsiniz. Bununla birlikte yaptığınız harcamalara oranla extra bonuslar da kazanabilirsinz.

Yapı Kredi Bankası – World Eko Kart Aidatsız kredi kartı

Yapı kredi bankası yıllık kart ücreti olmayan world eko kartı müşterilerine sundu. World eko kart sayesinde world üyesi olan iş yerlerinde standart taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca temassız ödeme özelliği ile de işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. World eko kart ile ile ihtiyacınız olduğu her an nakit avans çekebilirsiniz. Bu kart ile yapacağınız her alışverişte world puan biriktirebilir ve bu puanları ister alışverişte, isterseniz de turkcell TL yükleme işleminde kullanabilirsiniz.

Finansbank – Fix Cart Aidatsız kredi kartı

Finansbank tarafından geliştirilen fix cart  kart aidatı olmadan kredi kartı kullanma imkanı sağlamaktadır. Fix cart temassız kullanım özelliği ile yurt içinde ve yurt dışında hızlı alışveriş imkanı sağlar. Ayrıca ATM’lerde kolay işlem yapabilir, nakit yerine kullanabilir ve taksitli işlem yapabilirsiniz. yaptığınız alışverişlerde parapuan kazanabilir ve bu puanları para yerine koyarak harcayabilirsiniz.

HSBC Bank – HSBC Concept Aidatsız kredi kartı

HSBC bank, HSBC Concept kart kullanıcılarına özel kart aidatı ödemeden kullanabilecekleri kampanyalar sunmaktadır. Anlaşmalı iş yerlerinde ek taksit imkanı sağlar, taksit erteleme fırsatı sayesinde ödeyeceğiniz taksitleri bir sonraki aya devretmenizi sağlar ve adventage nakit puan kullanma imkanı sağlar. HSBS konsept kartınızla visa ve mastercart amblemi bulunan yurt içinde ve yurt dışındaki tüm mağazalarda alışveriş yapabilirsiniz.

Odeobank – Bank’O Card Aidatsız kredi kartı

Yaptığınız alışverişlerde nakit para yerine kartla ödeme yapmayı tercih ediyorsanız ve internette güvenli bir şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız Bank’o Cart tam size göre. Bu kart ile nakit ihtiyacı duyduğunuz anda nakit avans çekebilir ve yaptığınız alışverişlerde Bank’o Cart’a özel taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca taksit erteleme ve sürpriz kampanyalardan faydalanabilirsiniz ve ek kart da talep edebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir