Türkiye Ekonomi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Reklamlar


ekonomi bankası kredi başvurusu

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) İhtiyaç Kredisi Başvurusu: Türkiye Ekonomi Bankası gibi rekabetçi piyasa koşullarında ön plana çıkabilmek için müşterilerine bir çok ayrıcalıklı kampanyayı sunan bankalara ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmek sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Özellikle müşteri portföyünü arttırmak için kampanyalar düzenleyen banka üzerinden kolaylıkla aylık sabit geliriniz baz alınarak kredi kullanabileceksiniz. Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında gerekli koşulların yerine getirilmesi ve kredi notunuzun ülke ortalamasında bulunması durumunda kredinin onaylanma ihtimali çok yüksektir.

Sizler için detaylı bir şekilde inceleme altına almış olduğumuz Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu ve başvuru sırasında izlemeniz gereken yollar ile başvuru kanallarını araştırdık. Birlikte inceleyelim;

TEB İhtiyaç Kredisi İçin gerekli belgeler

* Tc Kimlik Belgesi ve 3 adet fotokopisi.

* Gelir belgesi.

* Sigortalı çalışanlar Sgk’dan maaş bordrosu alarak çalıştıkları işletmelere kaşeleterek imzalatmalı.

* Sigortası bulunmayan çalışan bireyler ise üzerinde aylık net maaşlarının belirtilmiş olduğu çalıştıkları firmalar tarafından kaşelenerek imzalanan maaş dilekçelerini eklemeli.

* Öğrenciler ise eğitim gördükleri eğitim kurumlarından öğrenci belgesi alarak eklemeli.

* Emekliler emekli maaşlarını aldıkları bankalardan alacakları maaş belgeleri veya emekli maaş kartlarını eklemeli.

* İhtiyaç kredisi çekecek olan bireyin ikamet ettiği eve ait son 2 aylık elektrik, doğalgaz ve su faturaları.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvuru kanalları

Teknolojik yatırımlarıyla günümüz bankacılık kanallarının tamamını kullanabilen banka pek çok farklı mecra üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu kabul etmektedir.

TEB İnternetten İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İnternetten sadece bankacılık işlemlerini değil neredeyse günlük hayatta evimizin dışından gerçekleştirdiğimiz tüm işlemleri problemsiz şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

* İnternetten Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmek için öncelikle TEB.com.tr adresini ziyaret ediyoruz ve buradan dilediğimiz kredi ürünü ve kredi kartı ürününe başvuru gerçekleştirebiliyoruz.

* İhtiyaç kredisi başvurusu için ilgili kredi bölümünün başvuru linkini ana sayfa üzerinde kredi başvuruları bölümünde göreceksiniz. Buradan karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru bilgilerle dolduruyoruz.

* Online olarak gerçekleştireceğiniz işlemlerde bankanın kredi başvurunuzu değerlendirmesi ve sonuçların size bildirilmesi yaklaşık olarak yarım iş gününü bulmaktadır.

TEB SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Artık cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden ufak bir kodu yazarak bankanıza gönderiyorsunuz ve kredi başvurunuz gerçekleşmiş oluyor.

* Sms ile TEB kredi başvurusu için telefonunuzun mesaj bölümüne TC KİMLİK NO yazarak 4466’ya göndermeniz yeterli. Sadece bir kaç dakika içerisinde kredi başvurunuz değerlendirilerek sonucu yine mesaj ile telefonunuza bildirilecektir.

* Sms ile gerçekleşen başvurularda kredi talebiniz onaylanacak olursa yukarıda belirtmiş olduğumuz evrakları düzenleyerek size en yakın banka şubesine teslim etmelisiniz.

Şubeden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Banka şubelerinden gerçekleşen bankacılık işlemleri günümüz şartlarında demode oldu ancak yine de bazılarımız için bankacılık işlemlerinin gerçekleştirildiği en güvenli yer banka şubeleri olarak görülüyor. Özellikle ülkemizde belirli bir yaşı aşan vatandaşların tüm bankacılık işlemlerini banka şubelerinden numara alarak gerçekleştirdiğini görmekteyiz.

* Şubeden Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için size en yakın banka şubesini ziyaret etmelisiniz. Ardından ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli olan bölüme başvuru gerçekleştirerek banka memuru eşliğinde başvuru formunu doğru bilgilerle doldurmalısınız.

* Yukarıda yer alan diğer başvuru yöntemlerinde ve şubelerden gerçekleşen yöntemlerde özellikle aylık sabit gelirinizi doğru ve net bir şekilde bildirmelisiniz. Aksi halde kredi ön başvurunuz onaylansa bile aylık sabit gelirinizi yukarıda yer alan belgelerle kanıtlayamazsanız kredi başvurunuz onaylanmayacaktır.

Yukarıda pek çok farklı mecra üzerinden değerlendirmesini gerçekleştirmiş olduğumuz Türkiye Ekonomi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu ile ilgili diğer okuyucularımıza veya bize iletmek istediğiniz her türlü soru, görüş ve öneriyi yorumlar ölümünden ekleyerek ulaştırabilirsiniz.

Not: İhtiyaç kredisi başvurusu veya diğer kredi ürünlerine gerçekleştireceğiniz başvurularda öncelikle geri ödeme gücünüzü çok iyi hesaplamalısınız, ülkemizde pek çok kişinin geri ödeyemediği kredi borçları yüzünden sorun yaşadığını unutmadan sadece bütçenize uygun geri ödemeleri bulunan kredilere başvuru gerçekleştirmelisiniz.

Bankalar geri ödenmeyen kredi borçları için hukuksal yollara başvuru gerçekleştirmekte ve icra yoluyla alacaklarının talebini gerçekleştirmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir