Türkiye Finans Eft İşlem Ücretleri

Reklamlar


 

turkiye-finans-eftTürkiye Finans Eft işlem Ücretleri: Türkiye Finans bir katılım bankasıdır ve Boydak Grubu ile Yıldız Holding tarafından 2005 yılında kurulmuş olan bir bankadır. Özellikle rekabetçi piyasa koşullarında diğer büyük bankalar ve yabancı sermayeli bankalar ile rekabet edebilmek için pek çok farklı kampanya ile müşteri portföyünü genişletmeye çalışmaktadır.

Özellikle bankacılık işlemlerinden elde edilen ufak kesintiler ve ücretlerin bankalar açısından çok büyük bir kar kaynağı olduğunu hepimiz biliyoruz. Türkiye Finans eft ücretleri gibi para transferlerinden gerçekleştirilen kesintiler ile müşterilerine kolaylıklar sağlayarak fark yaratmayı başarmış olan bir finans kuruluşudur.

Aşağıda detaylı şekilde incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Türkiye Finans eft ücretleri ile ilgili tüm detayları sizler için düzenledik ve paylaşıyoruz. Birlikte inceleyelim;

Türkiye Finans Eft ve Havale Ücretleri

Eft işlemleri Türkiye Finans portföyünde bulunan hesabınızdan bir başka bankanın farklı bir hesabına gerçekleştirilen para transferlerine verilen isimdir. Bir çok farklı kanal üzerinden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilen eft yani para transferi işlemlerinde en çok öne çıkan yöntemlerin şubeler, ATM’ler ve internet bankacılığı olduğunu görüyoruz.

* Türkiye Finans eft ücretleri incelendiğinde banka şubelerinden gerçekleştirilen eft işlemleri için 25 lira ile 350 lira aralığında bir ücret talep edilmekte ve bu oran gönderilmek istenen para transferi tutarına göre belirlenmektedir. Yani gönderilmek istenen ödeme üzerinden % 0.5 oranında bir komisyon ücreti talep edilmektedir. Ancak bu oranın maksimum limiti 350 liradır yani ne kadar fazla para gönderirseniz gönderin en fazla 350 lira ödersiniz.

* Buna karşılık eft işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirecekseniz ödemeniz gereken tutar 2 TL olarak belirlenmiştir ve bu oran Türkiye Finans eft ücretleri içerisinde para transferlerinde sunulan en avantajlı orandır.

* ATM’ler üzerinden gerçekleştirilecek işlemlerde ise sabit olarak 5 TL talep edilmekle birlikte telefon bankacılığı ile çağrı merkezinden gerçekleştireceğiniz hesaba havale işlemlerinde 20 TL civarında bir komisyon talep edilmektedir.

Türkiye Finans Eft Saatleri

Tüm bankalar arasında gerçekleştirilen para transferleri için gerçekleştirilen işleme eft denilmekle birlikte sadece günün belirli saatlerinde gerçekleşen işlemlerin aynı gün içerisinde karşı hesaba aktarılması söz konusu oluyor.

Türkiye Finans eft saatleri incelendiğinde sabah çalışma saatlerinin başlamasıyla birlikte akşam 16:30 saatlerine kadar devam etmektedir. Bu saatlerin dışında gerçekleşecek olan para transferleri takip eden ilk çalışma gününün ilk saatlerinde gerçekleşmektedir.

Cuma günleri gerçekleşecek olan eft saatleri dışında gönderilen para transferleri ise pazartesi sabah ilk çalışma saatlerinde gerçekleşmektedir.

Not: Türkiye Finans hesabınızdan eft işlemi gerçekleştirirken alıcının bilgilerinin eksiksiz ve doğru şekilde girilmesi çok büyük önem taşımaktadır. Aksi halde iban numarası doğru yazılmış olsa bile alıcının adı ve soyadının hatalı yazılması para transferinin tekrar sizin hesabınıza aktarılmasına neden olmaktadır.

İncelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Türkiye Finans eft ücretleri ile ilgili araştırmalarımıza eklemek istediğiniz her türlü ek bilgi veya soruyu yorumlar bölümünden bize iletebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir