Türkiye Finans Eft Saatleri

Reklamlar


turkiye-finans-eft

Türkiye Finans Eft Saatleri: Türkiye finans katılım bankası eft havale işlem zamanları hakkında detaylı bilgi. Ülkemizde faaliyetlerini sürdürmekte olan orta ölçekli finans kuruluşlarından bir tanesi olan Türkiye Finans ülke çapında 4.000 çalışanı ve 1 milyon civarında müşterisi ile gelişmekte olan bankalar arasında yükselen bir yıldız.

Anadolu Finans ve Family Finans’ın birleşmesiyle birlikte 2005 senesinde kurulmuş olan banka BDDK’ya bağlı olarak Merkez Bankası bünyesinde finansal faaliyetlerini sürdüren bir bankadır. Türkiye Finans eft saatleri gibi gün içerisinde ve sadece çalışma saatlerinde gerçekleştirilebilen işlemlerde diğer bankalara oranla esnek koşullar uygulamaktadır. Rekabetçi koşullar çerçevesinde BDDK tarafından belirlenen sınırlar içerisinde müşterilerine en çok ayrıcalık ve kampanyayı sunan bankalardan bir tanesidir.

Sizler için aşağıda incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Türkiye Finans Eft saatleri ile ilgili bilgilere birlikte bakalım;

Türkiye Finans Eft ve Havale Saatleri

Türkiye Finans portföyünde bulunan hesabınızdan bir başka bankada bulunan hesaba gerçekleştireceğiniz para transferlerine eft adı verilmektedir. Eft işlemleri sadece çalışma saatleri içerisinde belli süreler aralığında gerçekleştirilebilen işlemler olmakla birlikte eft saatleri dışında gerçekleştirilen para transferleri bir sonraki ilk iş günü karşı hesaplara aktarılabilmektedir.

Buna göre Türkiye Finans eft saatleri sabah mesai saatlerinin başlamasıyla birlikte sabah saat 09:00 ile 17:00 aralığında sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Yarım gün olan resmi tatillerde ise gerçekleştirilen eft işlemleri saat 11:00’a kadar gerçekleştirilebilmektedir.

Resmi tatiller ve hafta sonu tatillerinde gerçekleştirilen para transferleri ise tatilin sona ermesi ile iş günlerinin başladığı ilk gün alıcı hesabına aktarılmaktadır.

Normal şartlarda Türkiye Finans eft saateri içerisinde gerçekleştirilecek para transferleri ile ortalama olarak 7 – 8 dakika içerisinde karşı hesaplara aktarılabilmektedir. Bu durum bazı ekstra şartlar oluşarak Merkez Bankası ve Türkiye Finans şubelerinde yaşanan yoğunluklara bağlı olarak 45 – 50 dakika içerisinde de gerçekleştirilebilmektedir. Türkiye Finans eft saatleri içerisinde gerçekleştireceğiniz para transferleri bu süreler içerisinde karşı hesaplara aktarılamayacak olursa eft saatleri içerisinde aynı gün karşı hesaba geçmeyen ödemeler için eft sorgulama işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Türkiye Finans Eft Sorgulama

Bankaların her biri farklı süreler içerisinde eft işlemlerinin gerçekleştirilmesine izin vermektedir ve bu süreler içerisinde yapacağınız para transferleri aynı gün içerisinde karşı hesaba aktarılmaktadır. Ancak eft saatleri içerisinde gerçekleşen ödemeler karşı hesaplara aktarılmayacak olursa eft sorgulama işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Bunun için Türkiye Finans eft sorgulama işlemi için ülke çapında tüm Türkiye Finans şubelerini ziyaret ederek bilgi alabileceğiniz gibi aynı zamanda telefon bankacılığı üzerinden de bilgi edinebilirsiniz. Telefon bankacılığı üzerinden Türkiye Finans eft sorgulamak için 0850 222 2 244 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcisinden bilgi edinebilirsiniz.

Not: Bazı durumlarda eft işlemleri bankalardan kaynaklanan teknik aksaklıklar ve yoğunluklara bağlı olarak alıcı hesabına aktarılamayabilir, ancak bazen ise göndericinin farklı kanallar üzerinden gerçekleştirdiği eft işleminde doldurması gereken formu yanlış doldurması sonucu para transferi gerçekleşmeyebilir. Alıcının adı, soyadı ve iban numarasının hiç bir harf hatası bile yapmadan eksiksiz şekilde doldurulması gerekmektedir. Aksi halde yanlış bilgiler ile doldurulan eft formları nedeniyle ödemeler alıcı hesabına aktarılmaz, belirli bir süre sonra gönderici hesabına geri yollanır.

Yukarıda incelemelerini gerçekleştirmiş olduğumuz Türkiye Finans eft saatleri ile ilgili konuya eklemek istediğiniz her türlü ek bilgiyi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir