Türkiye Finans Happy Card kredi kartı başvuru ve inceleme

Reklamlar


Türkiye Finans Happy Card kredi kartı ( inceleme )

Türkiye Finans ve Garanti Bankası ortaklığı ile hazırlanan Happy Card, Bonus özellikleri ile Türkiye Finans tarafından müşterilerine sunulan bir kredi kartıdır. Happy Card Bonus kredi kartı kullanıcıları üye işyerlerinde taksit olanakları, Bonus puan ve diğer Bonus Card avantajlarından yararlanabilmektedirler.

Türkiye Finans’ın müşterilerine sunduğu Happy Card kredi kartı ile tüm dünyada harcama yapabilmekte ve Bonus avantajlarından faydalanabilmektesiniz. Sahip olduğunuz Happy Card ile ahrcama yaptığınız müddetçe Bonus kazandığınız gibi, bu Bonuslarınızla üye işyerlerinde dilediğinizce harcama yapabilir ya da Bonuslarınızı biriktirip ilerideki alışverişlerinizi bedavaya getirip gönlünüzce harcama yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Card özellikleri nelerdir?

Türkiye Finans’ın Happy Card kredi kartı ile vade farksız ve komisyonsuz avans alarak gereksinimlerinizi giderebilir, geri ödeme yaparken vade farkı ödemeden oldukça büyük avantajlarından faydalanın. Happy Card kredi kartınızla gerçekleştireceğiniz harcamalarınız üzerinden hak ettiğiniz avans için, kullanacağınız tutar üzerinden komisyon, kar, ücret ya da herhangi bir ek ücret ödemeden geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Happy Card ile yol yardımı ( çekici, kurtarma hizmetleri, yol kenarı yardımı), konut yardımı ( çilingir, camcı, su ve elektrik tesisatı ), medikal yardım ( senede 2 defa ilaç gönderimi, 1 defa evinize doktor ve ambulans hizmeti ), yurt içi concierge ( PC yerinde servis hizmeti, çiçek ve hediye gönderimi, otel rezervasyonu ve bilgilendirme ) gibi hizmetlerden de faydalanabilmektesiniz.

Happy Card ile yut içinde ya da yurt dışında yapacağınız tek çekimli işlemlerinizde talep edilmesi durumunda “Taksitle” özelliği sayesinde taksitlendirme imkanı sağlanmaktadır. “Taksitle” özelliği ile 2-9 ay taksit yaptırılabilmektedir. “Taksitle” uygulamasında talep edilecek taksit sayısı 9’u geçememektedir ancak bazı kampanyalarda sınırlandırma yapılmış olabilir. Bu kampanyalarda tanımlanmış olan minimum ve maksimum taksit adetleri geçerlidir.

Türkiye Finans, kart koruma planı ile müşterilerinin cüzdanlarında bulunan tüm bankalara ait kredi kartlarının çalınması ya da kaybolması halinde güvenceye almaktadır. Kredi kartları ile birlikte banka kartları ve ehliyet gibi kartlarınız her türlü riskin hesaplanmış olduğu kart koruma planı sayesinde, yetkisiz kullanılmasından kaynaklanabilecek her türlü zarar ve ziyana karşı müşteriler koruma altına alınmaktadır. Happy Card ile birlikte edindiğiniz kart koruma planı sayesinde, kartla beraber çalınan ya da kaybolan şahsi eşyalarınızın yenilenmesi amacıyla mali destek, seyahat esnasında çalıntı veya kayıp sebebiyle meydana gelebilecek olan zararın karşılanması için seyahat desteği planları da sunulmaktadır.

Türkiye Finans Happy Card başvurusu nasıl yapılır?

Happy Card kredi kartı başvurularınız için Türkiye Finans’ın internet sitesini ziyaret ederek başvuru formunu doldurmanız ya da banka şubesine şahsen müracaat etmeniz yeterlidir. İnternet üzerinden yapacağınız başvurularınızda T.C. kimlik numaranızı ve diğer bazı bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Başvurunuzun sonucu en kısa sürede tarafınıza bilgi olarak geçilmektedir. Siz de Happy Card başvurusu yapın, kredi kartınızla keyifli alışveriş yapmanın yanı sıra, diğer birçok ayrıcalıklardan da yararlanın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir