Türkiye İş Bankası kredi başvurusu

Reklamlar


iş bankası kredi başvurusu

Türkiye İş Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir, gerekli evraklar ve dahası bu yazıda: Türkiye’nin en eski ve köklü bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası, kredi ihtiyacında insanların en çok rağbet ettiği bankalardandır. Bireysel ihtiyaç kredileri, taşıt ve konut kredileri konusunda hızlı ve kolay kredi verme konusunda oldukça önde olan bir bankamızdır. Esnafların ve işletmelerin ticari kredi taleplerinde de oldukça hızlı prosedürü bulunan bir bankadır.

İş Bankası kredi başvurusu yapan kişiler, kredi notu yüksek olduğunda ve sicilinde herhangi bir sorun görünmediğinde kredi onaylarını çok kısa bir süre içinde alabilmektedirler. Her bankada olduğu gibi İş Bankası’nda da kredi ödemelerinde aksama yaşatmayan müşteriler bankaların sürekli müşterisi olmakta ve bankanın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilmektedir. Türkiye İş Bankası kredi başvurusu yapmak isteyenler SMS, internet ve telefon ile de yapabilmektedirler.

Türkiye İş Bankası SMS ile kredi başvurusu:

Birçok bankada olduğu gibi İş Bankası da SMS yolu ile kredi başvurusu almaktadır. Cep telefonunuzun mesaj bölümünden “NAKİT” boşluk “TC Kimlik No” boşluk “Kredi tutarı” boşluk “Aylık net gelir” bilgilerinizi yazarak 4402’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. SMS yolladıktan kısa bir süre sonra tarafınıza yine SMS ile kredinizin onaylanıp onaylanmadığı ile ilgili bilgi gelmektedir. Olumlu yanıt aldığınızda da yapmanız gereken son şey hemen en yakın İş Bankası şubesine gitmektir.

Türkiye İş Bankası internet ile kredi başvurusu:

Bankanın resmi web sitesine girerek de kredi başvurusu yapmanız mümkün. Krediler sekmesinden size uygun herhangi bir krediyi seçebilir, hemen ve hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzla ilgili onayınız cep telefonunuza gönderildiği için cep telefonunuzun yanınızda olduğundan emin olmalısınız.

Türkiye İş Bankası telefon ile kredi başvurusu:

İş Bankası’nın sağladığı diğer bir kredi başvuru yöntemi de telefon ile yapılandır. Hızlı sonuç almak için 7/24 hizmetinizde olan 0850 724 0 724 no’lu telefonu aramanız yeterlidir. Sizi karşılayan müşteri temsilcisi ile kredi konusunda görüşebilir, kredi başvurunuzu yapabilir ve hemen ön onay alabilirsiniz. Onay aldıysanız, müşteri temsilcinizden gerekli belgeler ile ilgili bilgi alabilir, bu belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Artık tek yapmanız gereken hemen bir İş Bankası şubesine uğramak ve kredi işlemlerinizi tamamlamaktır.

Türkiye İş Bankası kredi başvurusu için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir