Türkiye İş Bankası kredi kartı başvurusu

Reklamlar


iş bankası kredi kartı başvurusu

Türkiye İş Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, maksimum kart için online başvuru kanalları hangileridir işte detaylar. Türkiye’nin en köklü ve en büyük bankalarından biri olan İş Bankası, kredi kartı çeşitliliği ile en çok tercih edilen bankalardandır. Türkiye İş Bankası kredi kartı başvurusu yaptığınızda maximum kart çeşitlerinden herhangi birini seçebilir, maximum kredi kartının size sağladığı ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası kredi kartları maximum çatısı altında toplanmış, farklı özelliklere sahip kartlardır. Maximum kredi kartları çeşitlerinden standart maximum kredi kartı, maximum tema kart ve maximiles kart öne çıkmaktadır. İş Bankası kredi kartı başvurusu yapacak olanlar şubeler aracılığı ile, telefon bankacılığı ile, SMS ile, internet yolu ya da bankamatikler vasıtasıyla gerçekleştirebilmektedirler.

Türkiye İş Bankası Telefon ile kredi kartı başvurusu:

Türkiye İş Bankası telefon bankacılığı hattı olan 0850 724 0 724 no’lu telefonu aradığınızda kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğinizi söylemeniz, sizden istenen bilgileri vermeniz yeterlidir.

Türkiye İş Bankası SMS ile kredi kartı başvurusu:

İş Bankası maximum kredi kartı ve Tema kart başvurusu için “MAXIMUM”  boşluk “TC Kimlik no” yazarak 4402’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

Türkiye İş Bankası İnternet ile kredi kartı başvurusu:

İş Bankası’nın resmi web sitesini ziyaret ettiğinizde “kartlar” sekmesini tıklamanız, almak istediğiniz kredi kartının türünü seçerekhemen başvur butonuna basmanız gerekmektedir. Başvuru bölümünde sizden istenen bilgileri eksiksiz ve hatasız olarak doldurmanız önemlidir.

Türkiye İş Bankası kredi kartı başvurularınızda banka şubelerini ve bankamatikleri de kullanabilirsiniz. İş Bankası tema kart ile yapacağınız alışverişleriniz sayesinde, başka hiçbir eylem gerçekleştirmeden ağaçlandırma çalışmalarına katkı sağlamaktasınız. Maximum kredi kartınız ile yurt içi ve yurt dışındaki visa ve mastercard logolu işyerlerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Yurtdışında yapacağınız alışverişlerinizde de Maxipuan kazanma şansına sahipsiniz. Ayrıca Maximiles kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizde MaxiMil kazanabilir, bu milleri yurt içi ve yurt dışı uçuşlarınızda kullanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için burayı tıklayın.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir