Turyap franchise sistemi ve şartları

Reklamlar


Turyap franchise sistemi ve şartları: Gayrimenkul sektöründeki büyük gelişmeler, gayrimenkul danışmanlığı alanında da büyük bir sıçramaya neden olmuştur. Türkiye’nin en eski gayrimenkul danışmanlığı şirketlerinden biri olan Turyap, yeni franchise’lar vererek büyümesini sürdürmektedir. Yazımızda, Turyap franchise sistemi ve şartları hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız. İşte, detaylar;

1985 yılında faaliyet göstermeye başlayan Turyap, Türkiye’nin köklü ve saygın gayrimenkul danışmalık şirketlerinden biri olup, 315 temsilciliği ve 1.500 çalışanı ile hizmet vermektedir. Turyap, gayrimenkul danışmanlığının ülkemizde saygın bir meslek olarak görülmesinde büyük katkı sağlamıştır. Buna bağlı olarak da Turyap markasıyla ofis açan girişimcilerin seçkin bir kimliğe sahip olmalarına imkan sağlamıştır.

Ülkemizdeki konut arzında yaşanan artış, bu konutların profesyonel çözümler sunan kurumlar tarafından pazarlanması ihtiyacını doğurmuştur. Burada gayrimenkul danışmanlarına olan ihtiyaç daha da önemli bir hale gelmiştir. Gayrimenkul danışmanlığı, hizmet sektöründe önemli bir yer kaplamaktadır ve farklı mesleklerden birçok girişimci bu alana yatırım gerçekleştirmektedir. Yatırım maliyetlerinin düşük olması, ancak buna karşın yüksek gelir imkanı sunması son yılların en cazip mesleklerinden biri olmasını sağlamıştır.

Turyap franchise şartları:

Turyap temsilciliği alacak olan kişilerde aranan minimum koşullar vardır. Ortaklık olarak bu işe girecek olan girişimcilerden en az birinin lise mezunu olmak durumundadır. Büyük şehirlerde ve gelir düzeyi A ve A+ olarak betimlenen bölgelerde ortaklardan birinin en az üniversite mezunu olması, bir yabancı dili iyi derecede konuşabiliyor olması şartı aranmaktadır.

Bilgisayarı etkin bir şekilde kullanabiliyor olması, ofis programlarını ve interneti çok iyi biliyor olması gerekmektedir. Temsilcilik adaylarının herhangi bir şekilde ticari ya da bireysel olarak sicilinin temiz olması gerekmektedir. İcra, iflas veya yüz kızartıcı bir suçtan dolayı herhangi bir sicil kaydının bulunmaması gerekmektedir.

Turyap, isim hakkı bedeli olarak bölgelere ve şehirlere göre farklı uygulamalar yapmaktadır. Bu bedel ortalama 8 bin – 22 bin dolar arasında değişebilmektedir. Franchise’ın aylık satış cirosu üzerinden belirli oranda bir pay alınmaktadır. Açılışı takip eden ilk üç aylık süreçte herhangi bir bedel tahsil edilmemektedir.

Gayrimenkul sektöründe bilinirliği yüksek bir marka olan Turyap ile çalışmak istiyorsanız, aranan şartları karşılıyorsanız bayilik başvurunuzu hemen yapmalısınız. Siz de Turyap’ın saygınlığından ve bilgi birikiminden yararlanarak yüksek gelirli bir işe sahip olabilirsiniz.

İletişim tel: 444 27 80

e-posta: iletisim@turyap.com.tr

Web site: www.turyap.com.tr

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir