Ücretsiz findeks kredi notu sorgulama

Reklamlar


findeks kredi notu-3223

Ücretsiz findeks kredi notu öğrenme

İlk sorgulamayı ücretsiz yapan ve Türkiye’nin önde gelen 9 bankasının ortaklaşa kurduğu findeks kredi notu sorgulama platformu, KKB tarafından kayıt altına alınan tüm bankacılık işlemlerinizi çalışma şeklinizi ve ödeme alışkanlığınızı esas alarak çalışan bir puanlama sistemidir.

Findeks özel bir kuruluştur, dolayısıyle resmi devlet kurumu değildir, bu yüzden bu kuruluşun belirli giderlerinin yanı sıra ticari bir kurum olarak kabul edersek ücretsiz olma konusu biraz anlamsız olabilir, ancak findeks.com.tr ilk kredi notu sorgulamaücretsiz olarak gerçekleştirmekte ve sonraki sorgulamalarınız için ücret talep etmektedir.

Bunun yanında findeks kredi notu sorgulamayı ücret karşılığında alırken bkm express ile ödeme yaptığınızda %50 bir indirim hakkı kazanıyorsunuz, zaten 4 tl olan kredi notu sorgulama işlemini böylece, 2 tl ye gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

İlk ücretsiz sorgulamanızı yapmak için findek.com.tr adresini ziyaret ederek gerekli adımları takip edebilir ve kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Ayrıca kredi notunu sorgulayabileceğiniz diğer platformlar ise, çalışmış olduğunuz bankalar ve diğer banka şubelerinden, internet şubesi kanalıyla, turkcell operatörü tarafından kısa mesaj ile sorgulamanız mümkün.

 

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...


fc_paylas.gif (150×23)

4 Yorum yapılmış

  1. Hasann
  2. pervin
  3. yeşim
    • kredi sorgulama

Soru sorun cevaplansın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir